Regisztráció Elfelejtett jelszó

Genesis_Energy

Re: GENESIS ENERGY

#2990 Moiser Előzmény: #2983

Ja, thx, nem néztem végig mindent ezek szerint..

Amúgy gratula az oldalhoz tök tápos...! :))

Re: GENESIS ENERGY

#2972 Moiser Előzmény: #2956

Ne magyarázz plüssmaci ! :P

Jut eszembe forex-szel foglalkozik itt vki rajtam kivul a 'stabbol'?

Kivancsi lennek eurusd velemenyekre alkalomadtan, mikro zavarban vagyok...

Re: GENESIS ENERGY

#2960 Moiser Előzmény: #2925

Ez meg a masik, mikor lattunk valaha ilyen tetelt a konyvben? WTF is going on?!!

Re: GENESIS ENERGY

#2954 Moiser Előzmény: #2926

Ehhe ehhe...

Tőzsdefórum , nem a fürdőruhás képek helye...ha hiányzik hivd meg Kingát :P

Re: GENESIS ENERGY

#2933 Mercurius Előzmény: #2919

Ha a Genesis közgyűlés nem jól alakul, akkor Jerezi Sherry helyett, Lánchíd Brandy lesz a pulton... :-P

Re: GENESIS ENERGY

#2925 Mercurius Előzmény: #2919

Még jó hogy állt /áll bent ez a nagy vevő, különben megnézhettük volna a medret...

Re: GENESIS ENERGY

#2919 Moiser Előzmény: #2290

Foleg erdekes az ontogeto!

Amiota kijott az elso bejelentes vannak ilyen nagyob beejtett tetelek... lehet inkabb a Lanchid latogats elott fog jol jonni az a Sherry (a la Ophelie) :P

:))

Re: GENESIS ENERGY

#2290 Mercurius Előzmény: #1883

Érdekes ez a mai vevő, a könyvben. Szokatlan. Főleg hogy éjjelre is bennmaradt. 11.600 db.

Szerinted mi ez?

Tavaly vettem egy jerez-i (ott épül közel a spanyol gyár majd) Sherry-t (onnan származik ez a borféle), és ha leteszik az alapkövet, akkor fogom felbontani. Remélem nem lesz túl múzeális bor belőle...

Ki vagyunk éhezve a sikerre, és szomjazva az ünneplésre. :-)

Re: GENESIS ENERGY

#1883 BudFox Előzmény: #1496

Hello Mercurius..

jó hogy te is itt vagy az új oldalon..

Én már alig várom az első kapavágást a magyar telken...régen mennyit kerestünk a Genesis -el..még anno...nekem még novotrade -es időben is volt részvényem...remélem érdemes lesz még venni majd.

Re: GENESIS ENERGY

#1561 Waszeitung Előzmény: #1420

Krumibácsi örülök hogy vki szívén viseled a kispapírok sorsát eme remek helyen,csak azt nem értem hogy miért kellene több topicot nyitni ugyanazon részvénynek,pont az lenne a jó ha a vonatkozó info egy helyen lenne,nem kellene átnyálazni érte pl 16 Phyl topicot :D

Sztem amit lehet egyszerűen csinálni azt kár bonyolítani,egy esetben látnám értelmét ha mint Pf-en lenne egy csevegős és egy szakmai rész,bár félek az egyik hamar kihalna...maradok tisztelettel feléd!

Re: GENESIS ENERGY

#1496 Mercurius Előzmény: #1423

Látom Te is megmackósodtál... amúgy a félreértések elkerülése végett elmondom, hogy nem a saját hajam van a képen... valami bergengóc jelmezt húztak rám, amit már mindenkire ráhúztak előttem, akik az elmúlt 1100 évben átkeltek a Kárpátokon, és fényképeszkedni akartak (így büdösebb volt mint a medve)....

Re: GENESIS ENERGY

#1422 Mercurius Előzmény: #1420

Szia Krumi, az imént írtam Neked ezzel kapcsolatban levelet, iwiw-en...

Re: GENESIS ENERGY

#1421 Mercurius Előzmény: #1414

Szóval a medve (piac) az oka. A kép egy kárpátaljai kaland során ksézült... itt szerencsére a medve lett kitömve, és nem a kisrészvényes. Ritka eset. :-D

Re: GENESIS ENERGY

#1420 Krumenaker Előzmény: #1404

Üdv Mercurius :)

Örülök, ha Te lennél a "gazdája" itt a Genesis-topiknak, én már indítottam a Konzumnak, és tervezem, hogy még 1-2 brutálisan illikvid papírnak nyitok a továbbiakban :) Azt hiszem, bőven elég lesz az nekem.

Egyébként szerintem elkerülhetetlen, hogy időről-időre több topikja is nyíljon egy-egy BÉT-es részvénynek, ahogy az is, hogy a fórumozók természetes szelekciója döntse el, melyik az életképes.

Re: GENESIS ENERGY

#1414 Kissherceg Előzmény: #1409

Igen képről látszik, hogy határozottan keményebb vagy, mint valaha :)):))

Re: GENESIS ENERGY

#1409 Mercurius Előzmény: #1405

Szerintem sem lesz... mint látszik, a medve és a puska is velem van. ;-D