Regisztráció Elfelejtett jelszó

Genesis_Energy

Re: Közgyűlés szerdán

#33028 Gudakes Előzmény: #32975

Közbe jött valami, nem tudok odaérni a közgyűlésre, de ott lesztek ti, megbízható szem, fülként! :)

Re: Közgyűlés szerdán

#33018 Moiser Előzmény: #33006

Nyugi, élek még :)

Nemigen volt időm az elmúlt másfél hétben irogatni, sok volt a dolog, no meg az idő is jobb ugye...

Azért közgyülire elbattyogok, ex, ha van vmi specifikus kérdésed/kérésed, most mondd!

:)

Re: Közgyűlés szerdán

#33006 exmnbs1 Előzmény: #32975

én is készülök gazolni a virágoskertbe, mert a gyomok is kapnak napenergiát((((

Re: Közgyűlés szerdán

#32975 Mercurius Előzmény: #32966

"is"?

gyüli előtt mesélhetsz.... :-)

Szóval megvolt a kapavágás? Hát legalább Nálad igen...

Amúgy én is büszkélkednék hasonló téren, mert én meg napraforgót csíráztattam, majd ültettem. Majd ők felhasználják a napenergiát.

Re: Közgyűlés szerdán

#32966 Gudakes Előzmény: #32957

Úgy hallottam Moiser ma inkább a jó időt (napenergia) használta ki, mint itt görnyedne. :)

Én is szívesen teszem. Idén másként is szeretnék keresni a napenergián: kicsi sütőtök ültetvényt telepítettem. Azon dolgozok inkább a szabadban, ha nem kell szellemit. :)

Közgyűlés szerdán

#32150 Mercurius

Sziasztok!

Aki nem jön közgyűlésre, de lenne kérdése a cégvezetés felé, továbbítsa nekem e-mailben, és én megpróbálom feltenni és választ kérni rá.

E-mail: klubgenesis(a)gmail.com

Re: Közgyülés

#29277 exmnbs1 Előzmény: #29276

67-hez közel néztem egy számot, Mars2000-é megtetszett, de lehet 5 ft is, lásd phyl

Re: Közgyülés

#29259 exmnbs1 Előzmény: #29253

mert pl minden 600ft-oson később 12 db 50 ft-os vehető, és még nem volt érdekük zárni a storyt

Szerinted a novoból hogy tüntek el a kisrv-esek totál, mire indult a story?

Nem kárognak, hanem le akarják károgtatni

Re: Közgyülés

#29253 Mercurius Előzmény: #29244

Tudnám mi a faxra vártak eddig az 50Ft-ra való lesegítéssel... lehetőség lett volna rá bőven, időben és hangulatban is. Mars2000 beszólása pf-en szépen betolta alád a lovat, sajna a hátát... és most ezért jöttél elő ezzel a fantazmagóriával, aminek semmi valós alapja sincs, és még Te furcsálod, hogy egyesek kárognak, mintha az Neked lenne előjogod, de ha már más teszi, az feletébb gyanús...

no comment.