Regisztráció Elfelejtett jelszó

Genesis_Energy

Re: Közgyülés

#29242 exmnbs1 Előzmény: #29240

igen ezen én is gondolkodtam, de tulajdonosi strutúrát nem adtak, csak tisztviselők pakkjait.

Nos Fundnak van max. kb 3.5 milla, az bizony csak 170m, és ott a követelés is. A Lant és Líra pakkja kicsit 100m alatt volt.

Kovács Gábor Ngene pakkja eladója ismert?

Re: Közgyülés

#29240 Mercurius Előzmény: #29232

Majdnem bedőltem Neked, és megsajnáltam Rényit hogy hogy elszegényedett, de aztán eszembejutott, hogy az Aqusition Pro nevű cégén keresztül még van neki 434.000 Db. Adjuk hozzá még azt a 45.000 db-ot, ami magánszemélyként van.

Ennek piaci értéke kb. 278.000.000 Ft.

Az hogy a Fund nélkül hogyan tovább, azt nem teljesen látom át, mivel nekik tényleg nagyon sok van... tőlük nehéz lenne összeszedegetni, főként olcsón, mivel elég drágán jutottak hozzá, leszámítva azt, hogy egy részét még nem fizették ki. :-DDD

Re: Közgyülés

#29235 exmnbs1 Előzmény: #29234

kösz, sokat segítettél.

Egyszer azt kérdezte ki adja a forg 1/3-át. Ezekszerint ő tudott a 2/3-adról

Re: Közgyülés

#29234 Mercurius Előzmény: #29215

Mint többször említettem elég sok emberrel tartom a kapcsolatot telefonon, e-mailben, akinek vannak Genesis részvényei...

Nem tartom valószínűnek hogy ismernéd... de a lehetőség még adott. ;-)

Re: Közgyülés

#29232 exmnbs1 Előzmény: #29221

Tengődik a cég, a cégvezető-nek van 45K rv-e, ér pillanatnyilag 27m-t, papíron. Jön az igazgatósági tag választás, többek szerint ő megy magától (vagy nem). Mivel a cég értéke 0 közeli, így az az érdeke(ük), hogy leessen a célárfolyamodra, (anélkül is le fog) akkor aztán felpickolja a packjaitok és indulhat a buli újra esetleg a Fund nélkül. Nélkületek.

Nos, szórni azonnal vagy 50 ft-on sem adni nekik lehet választani. A kiszorítósdi még sokáig nem működik náluk, mert 600-at nem tudnak adni érte.

Re: Közgyülés

#29215 exmnbs1 Előzmény: #29196

abból gondolom, hogy beígérted neki, hogy mindjárt felhívod.

szerinted én ismerem?

Re: Közgyülés

#29197 Mercurius Előzmény: #26744

Viszont jó ez a Genesis szám, és a kopaszt is bírom. :-) Irtónagyot alakított a nagy angliai vonatrablásban...

Re: Közgyülés

#29196 Mercurius Előzmény: #29182

Úgy érted Téged??? :-DDD

Lehet ezért vagy annyira népszerű, mert sokszor lősz mellé (lehet én is ezért)...

Fikuszt nem ismerem személyesen, bár kétségtelen hogy egyszer majdnem találkoztam vele...

Re: Közgyülés

#25897 JP Előzmény: #25852

Fél hét elmúlt. Mostmár hiányoztok, lányok ! :-)

Re: Közgyülés

#25852 Moiser Előzmény: #25847

Szuper !

Túlzásba azért ne vidd, árt az egészségnek... (no meg örülök, ha a devizára rá tudok kukkantani, még csak az kéne, hogy lemerüljek a geni totyik miatt) :D