Regisztráció Elfelejtett jelszó

ZENE-Stock

Re: nincs cím

#289471 banyaiz Előzmény: #289466

annak idején zeneműtárban hallgattuk sokat, és felügyelő tanárok többször szóltak hallásnak nem biztos jót tesz ez a hangerő és zenestílus. Régi szép idők. :D

Re: nincs cím

#289466 Fornit Előzmény: #289457

Ők nem, csak én :)

Annyi idősen egyedül, hát este 10kor amúgy sem lehettem volna kint egyedül az utcán, hát még ilyen rendezvényeken.

Re: nincs cím

#289425 Fornit Előzmény: #289412

Hát én még 91 ben voltam Omen koncerten (persze szülői felügyelettel).

Hát élmény volt... Szerintem én voltam az egyetlen általános iskolás akkor ott. :-)

Re: nincs cím

#289350 Scipio Előzmény: #289332

Ez pont erre az oldalra illik :) Kalapácsnak is volt már néhány korszaka, íme egy szám az Omen-ből:

Re: Pokolgép - A jel

#289287 Scipio Előzmény: #289280

Ossianból egyszer akartam egy válogatás cd-t írni, de képtelen voltam 40-50 szám alá vinni a kedvenceket :)) De ha már emlegettem a démont: - Paksi mint katona nem gyenge 47 mp-nél :))

Re: Pokolgép - A jel

#289280 banyaiz Előzmény: #289275

az jó buli lehetett. én arra gondoltam kérdésed kapcsán, hogy a műsoros kazit akarod vhogy feltölteni. Én kérek elnézést. :D

Re: Pokolgép - A jel

#289275 Scipio Előzmény: #289272

Köszi, ezt az egyet nem próbáltam... Nagyon érdekesek ezek a 1985-ös régi szövegek, gondolom itt a tetoválás reklámozása lehetett a baj... Utoljára két éve a szegedi metálfeszten volt szerencsém egy ossian-pokolgép-moby dick koncerhez, egymás után, egy este, nem volt gyenge :))

Re: Pokolgép - A jel

#289274 banyaiz Előzmény: #289264

:) mármint ide bemásolni? :D

én úgy szoktam youtubeon kijelölöm, szerkesztés, másolás, itt pedig beillesztés, de ha nem erre gondoltál akkor elbujdosok. :D