Re: Szkítia Nemzeti Rockzenekar
gentlemanus Előzmény: #291458Szia!
Persze, megértelek, a Kormorán az egymagában is egy zenei óriás, Koltay Gergellyel az élen. Nálam is az alapok között van. Kárpátiával együtt.
De akik ilyen zenét játszanak, mint az Ismerős Arcok, Szkítia, Transylmania, Hungarica, stb. megérdemlik, hogy széleskörűen ismertek legyenek. Hiszen magyar adó nem játsza a számaikat. Pedig MAHASZ listán pl. a Hungarica a legeladottabb előadók között van.
De mikor hallod például, hogy a híres magyar rádiócsatornák, pl. a Te általad vagy sokunk által is kedvelt Kormorán számait játszák? Én egyszer sem hallom.