Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: Szkítia Nemzeti Rockzenekar

Scipio Előzmény: #291451

Egész jók, de nálam még mindig a Kormorán az etalon :) Egy régi és egy mai felvétel: