Regisztráció Elfelejtett jelszó

ZENE-Stock

Re: Pokolgép - A jel

#288024 Fornit Előzmény: #287635

Tegnap ráakadtam néhány 86 előtti számra, amik az első album előttről valók, még nem ismertem őket. 20 évvel ezelőtt már nem is gondoltam h fogok hallani ismeretlen original-pokolgép számokat :)

Micsoda meglepetés.

Koncertfelvétel 1985, valaki biztos felvette egy polimer kazira :))

Pokolgép - A Zsarnok

A zene a pokolgép c számra hajaz :)

Ez kicsit kilóg a sorból hangzásilag, mintha nem is ők lettek volna, de figyeld a békauszonyt 2:00 körül :)))

Ki mit tud. Pokolgép - Kegyetlen asszony

ezt mintha tőzsdéről írt…

#287655 banyaiz

ezt mintha tőzsdéről írták volna egyik nagy kedvencem. :D

Re: Pokolgép - A jel

#287635 banyaiz Előzmény: #287633

:) Tizenéves koromban nagy kedvenceim voltak, meg persze most is szeretem meghallgatni, tuc, tuc zene vhogy nem jön be. :D

Re: Pokolgép - A jel

#287633 Fornit Előzmény: #287620

Ja, tegnap meghallgattam az első albumukat (bevallom legalább 10 éve nem tettem, de így az igazi nosztalgia :-)), most a pokoli szinjáték következik :))