Én ezzel a dallal szeretnék emléket állítani Neki.
Én ezzel a dallal szeretnék emléket állítani Neki.
2007 őszén, BPMCWAP spekuláns társunk a pf-en, egy dal címét nem ismerve, sem az együttes nevét, csak a dal klippjének részleteire emlékezve, kérte , hogy segítsünk a dal megfejtésében. DLPH volt a segítő megfejtő. Ez a dal volt: Pink Floyd: Learning to fly (Repülni tanúlni, tanítani) A dal mérvadó DLPH sokéves fórumos tevékenységére tekintettel, és hűen ábrázolja Őt ílyennek sok spekuláns kedvelőinek szemében. Neked küldöm, Kedves "Ellenségem", ha már sajnos a cimborád nem lehettem ! :-(
mai index teljesítmény miatt kiérdemelték :)