Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Pokolgép - A jel

Fornit Előzmény: #287620

Ja, tegnap meghallgattam az első albumukat (bevallom legalább 10 éve nem tettem, de így az igazi nosztalgia :-)), most a pokoli szinjáték következik :))