látom nem nagyon zavar a fórum címe..
Nekem is van véleményem, tudnék tanácsokat adni ezekkel kapcsolatosan, de tiszteletben tartom a fórumot, kerülöm a konfliktust is egy segítő, de a hirdető számára sértő hsz-szel.
Mindenki adja amennyiért akarja, viszont fdszt, udvar eladhatatlan manapság, vagy nagyon alá kell vágni az árnak.
35ös albit viszont ki tudok adni, szóljon a tulaj ha gondolja
az szerintem is!
Akkor mát itt válaszolok:
ugrabugra vagy valami hasonló osztály van a Potter filmben!
ezt ki fogja megvenni???????????????????????? 8m., ez már a vicc kategória
http://www.ingatlannet.hu/ingatlan/Szeged/419672-elad%C3%B3-h%C3%A1z
csak nettó 23 milla........szerkezetkész alatti áron...125+70 nettó négyzetméter.telek 1376 m2........Szeged legfejlődöbb kertvárosában!
23millio
Fót-Kisalag Tóth Árpád utca..kisebbségtől mentes övezet..szép tiszta rendes parkos terület csend nyugalom..
http://www.cdci.hu/search/show/R149611
7.400.000 végső ár.. egyetemekhez közel..jól kiadható
vagy kiadó..35ezer+ rezsi.. ócsó..nem drága
http://kepfeltoltes.hu/view/100604/DSC05403_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://uzleti.ingatlan.com/elado/utcai_bejaratos_uzlethelyiseg/Budapest/VI._kerulet/Rozsa_u./4120888
9,6 millio az eladói ára vagy 80.000+ rezsi/hó kibérelhető..
http://www.cdci.hu/search/show/R149611
7.400.000 végső ár.. egyetemekhez közel..jól kiadható
Ezzel nem igazán értek egyet, nem is akarok belemenni
provokálsz :o)
legyél önállóbb..ne csak a késztételt fogyaszd amit neked föztek..
Ember válogatja, engem nem zavarnak! Fehér ember is tud úgy viselkedni, hogy.....! Ez nem faji kérdés ez inkább szociális dolog!
Itt a házban ahol lakunk, nincs kisebbség, de 1-2 szomszédot szívesen lecserélném pár kisebbségi barátomra!!
Itt Fóton 2 hely van ahol gondot okoznak, vagyis ott sincs velük gond, csak élik a saját kultúrájukat:
Honvéd utca és a Focipálya felett!
A film végén van a Fóti vajda aki a Honvéd utcában lakik:
Igen, mindenhol ott vagyunk...:))