Regisztráció Elfelejtett jelszó

Genesis_Energy

Re: nincs cím

#272357 zeeh_ Előzmény: #272350

Szásznak lesz dolga bőven.

Remélhetőleg egy erős PSZÁF lesz és kihullanak idővel a BÉT-ről a mutyi papírok.

Re: nincs cím

#272333 exmnbs1 Előzmény: #272267

te nézted be apukám

ha belenyúltál nyitóban, volt vagy 9 perced sem hogy eladd)))))

Re: nincs cím

#272303 Kontraindikátor Előzmény: #272267

Tavaly október végén benne voltan egy 543-727-es menetben,az kemény rally volt,akkor 251-800-ig ment emlékeim szerint,majd onnét újra le.De akkor volt forgalom is,ez nem olyan.Ez afféle "műrally".

Re: nincs cím

#270227 exmnbs1

Kunovits szvsz kapta, a fizetését ugyanis nincs miből fizetni, 824000Huf kp volt az évesben.....

Jól megszivatta a népet ismét

Re: nincs cím

#268544 zeeh_

Nem fáj semmi.

Állítólag papíron léteznek olyan állami felügyeleti szervek, akiknek lenne tennivalójuk. Cselekvés helyett azonban a napot lopják az adófizetők pénzéből és közben tétlenül nézik, amint rengeteg kisbüfit újra és újra megszívatnak.

De ez Magyarország, a mutyi földje, ahol az állam is vastagon asszisztál a mutyihoz.

Re: nincs cím

#268534 zeeh_

Ide jöhetne ex topicja egy kicsit módosítva a címet: "Hol van a NAPLOPÓ PSZÁF?"

Közben beöntés, 385.

Szegény mutyi banda tagok azt se tudják, hogy a több k-s pakkokat melyik szintre tegyék, össze-vissza rakosgatják. :D

Re: nincs cím

#268531 zeeh_

A dátumot elcsesztem, ettől még a tartalommal nincs gond.

A vett pakkjával akarja kitömni a kicsiket szvsz.

Re: nincs cím

#268521 akpo7

Elolvastam tegnap ezt a bennfentes hirt, vettem 350-en es kivagtam 370-en. A benne hagyott nyerot semmikeppen nem fogom sajnalni. Sok szerencset.

Egyebkent se vagyok nagy magyar piac fan, de az ilyen tipusuaktol nagyon tavol tartom magam.

Re: nincs cím

#268513 zeeh_

Gyorsan megpakolták az eladói oldalt. Gondolom, KAMU úr magasabb áron akarja kitömni a kisbüfiket a tegnap vett pakkjával, ezért indult a mai rally.

Re: nincs cím

#268496 akpo7

Nem hinnem, h. egy egyenes csik lesz felfele. Megjaratjak ezt majd rendesen.