Regisztráció Elfelejtett jelszó

Genesis_Energy

Re: nincs cím

#166392 Palimadár Előzmény: #166380

Tényleg van ott egy-két elgondolkodtató mondat:

"nem helyezte hatályon kívül azt a törekvést, hogy az amerikai céget bevezessék VALAMELYIK tengerentúli tőzsdére " . marha jó, esetleg a columbiai.:-)

"A Cogenco ugyan valóban egy úgynevezett "projektcég", " - ez is "csalogató":-)

Re: nincs cím

#166380 exmnbs1 Előzmény: #166374

Haha, ne röhögtess, persze csakis, hogy a beragadtakat kimentsék))))

Cél hogy a saját WC papírért valódi pénzt kapjanak, úgyis annyit nyomtatnak maguknak, amennyit nem szégyelnek

Viszont végeztem egy számítást Kunovits hazugságairól

http://www.tozsdeforum.hu/i/c-genesis__nem_kell_felni_a_cogencotol_-menu-cimlap-submenu-onearticle-news_id-402212-red-top.html

Volt 1/8m részetek a 2 lányban, lett 1/12.3m mára illetve 1/13.8m a Cogenco opció lehívásakor

Azaz a hígítás 60%-ára csökkenti a részesedéseteket

Jó esetben megvan Cogenyában a betolt 17.300USD, amiből a tietek 20 fillér!!!

És nem elég hogy a 40%-ot kilopták ezzel a számotokra 0 hasznot hozó lépéssel, de még legjobb esetben is 1.5 év múlva válik kereskedhetővé a papírotok((((((((

Re: nincs cím

#166375 Mercurius Előzmény: #166374

Az érdekes inkább az, hogy a legtöbben a hangadók közül vaskos esést vártak a fórumokban...

Re: nincs cím

#166374 Mercurius Előzmény: #165785

Hát, remélhetőleg tényleg jó magasra fel lesz húzva. De hogy meddig... azt csak utólag tudjuk meg. És akkor lehet a fejet falba verni, és mondogatni "ha tudtam volna"...

Re: nincs cím

#165881 exmnbs1 Előzmény: #165872

175K-ból?

Álmodik a nyomor, tudod mikor tudna 1mrd-ért pufferolni a bűnszövetkezet.....

Re: nincs cím

#165811 exmnbs1 Előzmény: #165808

március 1 a jelenlegi határidő.

De nem fogják húzni, lévén az évesben színt kéne vallami a csődről

A beszámolóban Kunovits elújságolta, hogy a számok hasonlók, mint félévesben és ugyebár pénz nem került a cégbe

Bizony a 190000Huf cash-sel nem lehet ugrálni, még 0 alkalmazottal sem....

És a magyar telek elúszott időközben .....

Re: nincs cím

#165808 Frontin Előzmény: #165790

Na igen, meg mèg az idohorizont ami fontos nekik, lèvèn sokàig màr nem jàtszhatjàk ezt a bulit.Màrciusig azèrt mèg belefèr pàr rund. Persze Rènyi nagy harcos, amint lecseng a Geni sztori ès kipihente magàt, tuti hogy megint kitalàl vmit, nem vonul nyugàllomànyba.Hiàba no, nagy jàtèkos, balekok meg hiszèkenyek pedig mindig lesznek.

Re: nincs cím

#165794 exmnbs1 Előzmény: #165785

merthogy Cogencot nyakló nélkül nyomtathatnak amúgy is maguknak, lévén játékpénz

Van is 1 centen 1.5m db-os opciójuk

viszont igazi pénz csak a tömésből jön.

A tegnap kiadott életrajz hiányos, kimaradt pl valszeg, hogy magyar támogatás ugrott,

Re: nincs cím

#165785 Frontin Előzmény: #165767

Annyira azért még nem adjàk, szvsz kb talàn 40-50K lehet benn aki ténylegesen venni akar és nem puffer, de lehet hogy sokat mondtam. Legutoljàra a jegyzèsi àr miatt lehetett tudni meddig fogjàk felvinni, most viszont fogalmam sincs.Ahhoz biztosan elèg magasra hogy utàna megint sokat rà tudjanak lapàtolni a kicsikre.

Re: nincs cím

#165757 exmnbs1 Előzmény: #165746

így van, bármelyik pillanatban elvihetik ráadásul a bétről((((

azért áll benn egy csomó puffer is, hogy mást ne mondjak beugrott 78K után egy kb 50K-s tétel, ami nem tűnik életszerűnek

ha beragadba a jó esetben 1 centet érő Cogencoba, akkor elég szépet bukik))))

Re: nincs cím

#165746 Frontin Előzmény: #165722

Nem értem honnan talàlnak ezek mindig vmi balekot, akire az àltaluk feljàtszott magas àron tudnak burogatni.Az még ok hogy vki a nagyokkal evezve beszàll egy spekire, de hogy ennyi embert talàlnak akikre végul a rali szàmlàjàt rà tudjàk terhelni ez szàmomra érthetetlen.

Re: nincs cím

#165699 Scipio Előzmény: #165643

Lassan oda jutunk, hogy a kispapíroknál bármilyen hír - még ha egyébként ilyen finoman szólva is kétes - azonnali ralit indít be, ami a komolyságtól függően tarthat akár napokig is, holnap a józan ész szabályai szerint beöntésnek kellene következnie, de hol itt a józan ész...

nekem nagyon hasonlónak …

#165687 Palimadár

nekem nagyon hasonlónak tűnik a helyzet az ecos-s 132-es plafonhoz, másnap még ugrott 19 Ft-ot.