Regisztráció Elfelejtett jelszó

Genesis_Energy

Re: nincs cím

#159572 Mercurius Előzmény: #159527

A kérdés jogos. Én hosszútávra tervezek vele, kereskedni már most sem szoktam.

Nem tudom hogy lehet eladni, de gondolom ha mr ott van a számlán, el is lehet adni Ezt a szolgáltató tudja megmondani hogyan lehet van ahol csak telefonon, vagy személyesen). Én a CIB-nél tudok venni, és adni is, ha akarok külföldit

Re: nincs cím

#159527 Sly-- Előzmény: #159513

Pont ezért kérdezem, amit Krumi is mond. Elteszed örökre emlékbe a kapott Cogentokat vagy hogy jutsz egyáltalán a pénzedhez?

Bár talán lesz valami koncepció erre még átváltás előtt.

Re: nincs cím

#159523 Mercurius Előzmény: #159518

Lehet hogy nem lehet mindenhol kereskedni vele. A CIB-nél lehet. A KBC-nél nem lehet? Fura.

OTP ügyfél? Na ne már... van nekik egyáltalán kereskedés platformjuk? Nem sok olyanról tudok, aki OTP-n keresztül tőzsdézne online....

Nézd, tetszik nem tetszik, ezt találták ki a fő tulajok, és meg is tehetik. Nekem sem tetszik hogy Cogenco lesz, de tudok ellene tenni valamit?

Re: nincs cím

#159518 Krumenaker Előzmény: #159509

A Graphi BÉT-es magyar cucc. Lehet a számládon nem-BÉT-es részvény is, de kereskedni nem tudsz vele, lévén a magyar kisbefektetők többsége KBC vagy OTP ügyfél, és ezeknek a bankoknak nincs megfelelő hozzáférése amcsi piacokhoz (amit az ügyfélnek kínálni tudna, hogy önállóan tőzsdézzen).

Re: nincs cím

#159513 Mercurius Előzmény: #159512

Sehogy. Nem is nézem a tőzsdét hónapok óta. BÉT hírek jönnek e-mailban, meg páran hívnak telefonon hogy mi a helyzet a tőzsdén, meg a Genesissel. Ennyi. Más dolgok kötnek le, nem tőzsdézek. Genesis, Pannergy részvényem van, és kivárom a jobb időket, vagy a csődöt. :-)

Re: nincs cím

#159509 Mercurius Előzmény: #158500

Szerintem, és tudomásom szerint, nem kell nyitni amcsi tőzsde számlát, hanem a Cogenco rv. rákerül a rendes értékpapíraszámlára,ráadásul automatikusan, úgy ahogy pl. a GraphiSoft osztásnál is történt.

Továbbra is egy nagy gon…

#158500 Krumenaker

Továbbra is egy nagy gondot látok itt csak.

Ha valaki elkezd kereskedni a BÉT-en, a magyar tőzsdei szabályok és viszonyok ismeretében, magyar részvénnyel, azt nem lehet arra késztetni (részvénycserével kényszeríteni), hogy nyisson egy amcsi tőzsdei számlát és alkalmazkodjon az ottani viszonyokhoz csak azért, hogy hozzáférhessen a kapott részvényeihez és kereskedni tudjon velük.

Ha a Genesist átcserélik Cogenco részvényekre, akkor a Cogencot vezessék be előbb a BÉT-re (és ne csak a Nasdaq-ra). Ez legyen a részvénycsere feltétele.

Re: nincs cím

#158446 exmnbs1 Előzmény: #154473

az persze csak a véletlen műve, hogy a spanyol sajtó nem tud a kivitelező kiváléasztásáról

Re: nincs cím

#158445 Hibaz Előzmény: #154473

Hát igen ,sok lépés van még hátra......

550 alatt csak akkor vennék,ha fegyvert tartanának a halántékomhoz......

Tavaszra kiderül.......550 fölött szárnyakat kaphat,cél,az 1100 fölötti sziget,illeva az 1400 fölötti rés...:))))

Re: nincs cím

#158443 exmnbs1 Előzmény: #158442

gratulálok nektek, a papírotok ugyebár max 1 Cogencora becserélhető majd.

Most emeltek benne 1 centen tőkét!))))))))

Így a Genitek 1-2 HUF-ot megér.

Igaz -150K USD a Cogenco tőkéje, de azért tárgyal a Genyával a megvásárlásról, azaz az 50m USD-os feltétetl elengedéséről((((

A 2 luxembourgi alapról pesze egy szó sincs, de a derék Funmdosok és tanácsadók Stock Optiont alapítottak, úgyhogy lesz nekik 1 centen még 1.5nm db.....

Re: nincs cím

#155352 exmnbs1 Előzmény: #154474

a piac beárazta ma, helyesen

Úgy látszik AMAT helyett újabb technológia kiválasztása jön, lehet hűzni az időt

A hírben egyetlen határidő sem összeg nincs, komolytalan, de ebben semmi csoda nincs tekintve, hogy a beszámolóban a Q2-hez hasonló számokról tettek említést, azaz a cég helyzete pocsék, 190K kp körül lehet ismét

a projekt természetesen megvalósíthatatlan a jelenlegi x. 2010 végi határidőre