Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

dax

#1511990 Lenthor Előzmény: #1511989

A tisztviselő megerősítette: amíg a helyzet nem rendeződik, „átmenetileg elhalasztják” a tárgyalásokat a felek.

dax

#1511989 Lenthor Előzmény: #1511988

Irán borította az asztalt: nem tárgyalnak Amerikával, amíg ez az egy feltétel nem teljesül. Az irániak garanciákat kértek arra, hogy a libanoni harcok véget érnek, ahogy ez az aláírt egyezményben olvasható.

dax

#1511986 Lenthor Előzmény: #1511985

Az indexekre és az egyes részvényekre vonatkozó határidős ügyletek és opciók mai napon történő lejárata felviheti a DAX-ot 25.284 környékére, hogy utána elkezdjen esni.

dax

#1511984 Lenthor Előzmény: #1511983

Péntek a fő lejárati nap (boszorkányok szombatja). Mivel péntek az Egyesült Államokban ünnepnap (június 19. és korlátozott kereskedési órák), az amerikai lejárat már csütörtökön van.

dax

#1511976 Lenthor Előzmény: #1511975

Abban az esetben, ha megvalósul az "összeesküvés elméletem", akkor még péntekig itt oldalazgatunk szűk sávban.

dax

#1511975 Lenthor Előzmény: #1511971

A "pillangó alakzat" elképzelésem szerint 25.274 környékéről esésnek kellene kezdődnie. Mi válthatná ki az esést? Most pénteki napra rajzoltam be az esés kezdetét! Talán USA vagy Irán nem írja alá a megállapodást vagy Izrael olyat tesz, ami lehetetlenné teszi az aláírást?

https://invst.ly/1i5a0j


dax

#1511961 Macskaegér Előzmény: #1511959

Sziasztok, jó reggelt!

Köszönöm a remek chartokat, gondolatokat Lenthor! H1-en 24890-es nyakvonallal egy dupla csúcs kezd rajzolódni, a további longhoz azt át kéne törnie.