Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

dax

Macskaegér Előzmény: #1511907

Sziasztok, szép estét!

Erre kíváncsi leszek. Már vagy negyvenszer bejelentette a háború végét. Lenthor köszönöm a remek chartokat! Ma jó a hangulat, hétfőre kiderül, lesz-e béke. Én már nagyon várom, hogy ezek az háborúk befejeződnek.