Regisztráció Elfelejtett jelszó

Space - ŰR részvények

Artemis hold bázis projekt

#1511593 Koffein Előzmény: #1511591

Máj.5én írtam: A SpaceX ipo miatt az űr cégeket is elkaphatja a hype pl RKLB, PL, FLY.. #1511245 ;)

Sajnos, csak PL-em van, RKLB elszaladt, pedig tervben volt, hogy ugyanannyit beletolok, mint a PL-be..

Artemis hold bázis projekt

#1511591 matgab Előzmény: #1511590

elképesztően meghúzták a Space X előtt az űrcégeket. Hülyék voltunk , hogy erre nem gondoltunk, hogy ez lesz.

HawkEye IPO

#1511327 Ddavid Előzmény: #1511322

3D printingben és üzemanyag cellákban látok még potenciált, de a printingben sok a privát cég amik most befutók már, így arra nem érdemes menni. Üzemanyag celláknál meg nem látok igazán jókat nagy potenciállal (de javítsatok ki ha tévedek).
SMR lesz az infra ellátó(bázis épületek, létfentartás stb.) a közlekedés pedig üzemanyagcellával megoldható gazdaságosan a felszínen a jelenlegi tudásunk szerint.

HawkEye IPO

#1511320 Ddavid Előzmény: #1511286

LUNR el is indult... Még a USD váltásom nem ért át így kimaradok a rlaliból ahh... -_-

HawkEye IPO

#1511286 Ddavid Előzmény: #1511284

AI után a Space fog menni szerintem is.

A RKLB-t néztem hátha sikerülne a rakétájukat kitesztelni fennakadások nélkül.
LUNR van még a listámon meg az UFO ETF, de itt félek, hogy a moslékot becsomagolják és eladják meglovagolva a flowt :D :D