Sziasztok!
Alakul az öt hullám lefelé.

Sziasztok,
Kövesd be facebookon Craig Tappinget-et. @CraigTappingMtM
az ezüstre nem rajzolnátok fel esetleg légyszi valamiféle hosszabb távú grafikont, hogy hogy látjátok?
Én teljes technikai amatőrként nem tudom eldönteni, hogy visszamehet-e ez a korábbi 90 vagy 100 fölötti régiókba, vagy vissza fog esni 40-50 közé...?
Péntek a „boszorkánynap”. Ezen a napon a részvényindexekre vonatkozó határidős és opciós szerződések egyszerre járnak le, ez a jelenség minden negyedév utolsó hónapjának harmadik péntekén ismétlődik.
Szerintem arra figyelni kell, hogy a nagy "C" kis a-b-c hullámokból, vagy öt kis hullámból (i-ii-iii-iv-v) kellene felépülnie.

Sziasztok, szép estét!
Köszönöm a remek chartokat Lenthor!
Abban az esetben, ha felfelé megy a háromszögben, akkor tipikus "b" hullámot épít.

Jó reggelt, sziasztok!
Köszönöm a remek chartokat, gondolatokat Lenthor.
https://www.tradingview.com/x/zXE5hXz5/
ez egy longos elképzelés, 23640 felett kezdene élesedni, alatta viszont macis a chart.