Figyelni kell az inverz "SKS" lehetőségre.

Sziasztok, jó reggelt!
Tegnap az olaj miatti káosz, felborította a számozásomat. Remélem, hogy ettől függetlenül még megyünk lefelé. Annyit módosulhatna a számozás, hogy nem öt (i-ii-iii-iv-v) hullám mgy lefelé, hanem a-b-c. Persze az induló "c" hullám is lehet kis öt hullámos.
Bezárhatná a 22.600-22.764 rést.
Trump azt mondta, hogy a háború hamarosan véget érhet, hogy már majdnem „teljes”.
Holnap megint mást mond Trump?
A kertben voltam és most olvasom, hogy:
néhány kibocsátó körülbelül 3 órája kivonta a kereskedésből a short pozícióit, szóval nem lehet shortolni
23440 felett. Gratulálok Lenthor!
Jó reggelt, sziasztok!
Köszönöm a remek chartokat Lenthor!
Sziasztok!
Azt nem tudom,hogy nagyobb idősíkon ez az esés milyen alakzatba lenne ok. Én eddig 5/2-re tippeltem,de már túl mélyre jött futiban.