
A szabály szerint a "d"-nek kicsit mélyebbre kellene mennie, mint a "b" volt.
Valami komplex hullám lehet, elég érdekes helyen van a háromszög. A hármas szerkezet belelátható. A chartodon jól néz ki.
A virginiai Langley légibázist legalább egy tucat F-22 vadászgép hagyta el, Irán felé. Az F-22-esek korábban mindössze négy nappal a művelet előtt tették meg ugyanazt az utat.
F-22 Raptorok, F-16 Fighting Falconok, E-3 Sentry radaros repülőgépek és egy U-2 Dragon Lady kémrepülőgép szelte át az Atlanti-óceánt, hogy európai bázisokon szálljon le. A hetedik rakétarombolót, az USS Pinckney-t is a régióba vezényelték.
Huhhh!
Furcsa számomra!
Háromszög lehet a "B" hullámnál! De a "B" hullám végén alakul ki a háromszög?

25 238 alatt fennáll a DAX esésének lehetősége. 25 238 felett jelentős emelkedés indulna meg.

Jó reggelt, sziasztok!
Köszönöm a remek chartokat Lenthor!
https://www.tradingview.com/x/1ZqSmX96/
25130-150 között elakadásra számítok. A jelölt célárhoz hír kellene.
Remélem, hogy most készül a hosszú, felső tüskés órás gyertya.

Irregular/Expanded Flat:
Fibonacci-arány kapcsolata:
B hullám = az A hullám 123,6%-a
C hullám = 123,6% – 161,8% az AB hullámnak