| EUR | ZEW Economic Sentiment | 39.4 | 45.7 | 40.8 |
Jó reggelt, sziasztok!
Köszönöm a remek chartokat, gondolatokat Lenthor!
Sokkal jobb, vagy legalábbis kiszámíthatóbb a kereskedés, ha amerikai kereskedők is részt vesznek benne.
Azonban fontos megjegyezni, hogy véleményem szerint a fő trend lefelé halad. Jelenleg a sárga "a" hullám kis "b" hullámát építjük.
