Van egy rés 25 098 és 25 198 között. Amíg ezen szint alatt maradunk, a DAX esésének valószínűsége nagyobb. A rés bezárása azonban jelentős emelkedést indítana el.

Van egy rés 25 098 és 25 198 között. Amíg ezen szint alatt maradunk, a DAX esésének valószínűsége nagyobb. A rés bezárása azonban jelentős emelkedést indítana el.

A másik verzió, amit figyelek.
Az "X" hullám után nem 5 hullám megy lefelé, hanem először megcsinálta az "a" és "b" hullámokat, majd a "c" hullám lehet öt hullám lefelé.
félre ne érts, nem számonkérően, de a múlt hét csütörtökig felrajzolt chartok akkor negligálódtak ezzel a pénteki giga és mai emelkedésekkel?
Legalábbis a múlt heti chartokon nem látszódott semmiféle felpatti várakozás, így ez most meglepett minket?
Jó reggelt, sziasztok!
Köszönöm a remek chartokat Lenthor!
https://www.tradingview.com/x/kaUPAB2R/
https://www.tradingview.com/x/0QWqTZuQ/
feljöttünk az ellenálláshoz
https://www.tradingview.com/x/KA1VCGxm/
kis TF-en ezt figyelem
Köszönöm a chartokat!