Remélem, folytatjuk.

Jó reggelt, sziasztok!
Ez a háromszög itt tényleg érdekes lenne, kicsi esélyt gondolok a kialakulásának. Átfedések vannak a hullámokban, hogy még ez is lehet. Figyelni fogom, jön e pattanás az alsó szárról, ami inkább valószínű, támasz is egyben, de a felmenetel abba magasságba, amit a felső szár mutat, az nehezebb feladat lesz.
Furcsa lehetőség! Vélemény?
Ezen a helyen semmi sem indokolja, hogy háromszögszerű képződmény alakuljon ki.
Tartok tőle, hogy esetleg nem tud felmenni 24.916-ig. Elképzelhető, ebben az esetben, hogy elkezdtük a "iii" hullámot lefelé.

Jelzésed teljesült. Grat!