Tessék! Itt a 24.585.
Abban az esetben, ha mégegyszer elindul lefelé (úgy, hogy nem teljesíti a 24.916 környékét), akkor 24.585-ig esik és csak utána megy fel.

harmadszor támadja 24616-os szintet.
Mennyivel egyszerűbb lenne, gyorsan felmenni 24.916 környékére és utána nyugodtan eshetne a "iii" hullámban.
Most furcsát mondok: - még az is lehet, hogy az "i" hullám most készült el a-b-c hullámmal. De maradjunk egyelőre az eredeti elképzelésnél.

Korábban 24 860-at jósoltam a "ii" hullám csúcsának, azonban van egy probléma: a "ii" hullámnak a egyértelműen azonosítható abc hullámokból kellene állnia. Ezért még mindig 24 916 körüli értékig emelkedhet. 24 620 alatt azonban a "ii" hullámot befejezettnek tekintjük.

Jó reggelt, sziasztok!
Köszönöm a remek chartokat, gondolatokat Lenthor!