Sziasztok, jó reggelt!
24 860 vagy valamivel afelett jó lenne az "ii" hullámhoz.

Sziasztok, jó reggelt!
24 860 vagy valamivel afelett jó lenne az "ii" hullámhoz.

Az amerikai hadsereg tüzet nyitott kedden egy iráni Sahíd–139 drónra az Arab-tenger felett, miután az veszélyesen megközelítette az USS Abraham Lincoln repülőgép-hordozót
Ha a 3. hullám után kész a 4. hullám, akkor szerintem mindenidők legrondább A-B-C hulláma volt.
A "C" hullám általában a leghosszabb.
1 ideje az van,hogy szépen csinálja az elliott hullámokat,aztán hirtelen mindent "elrontanak".
trampli maffiája ...
Jó reggelt, sziasztok!
Nagy erővel robog, réssel fel.
https://www.tradingview.com/x/exg4sAle/
ezen gondolkodom..
Nagyon nagy a bizonytalanság.
Lehet még a WXY, ahol az "X" nem sért szabályt, ha egy kicsit magasabbról fordul lefelé.

Akárhogy próbálom elemezni a DAX mozgását, mindig arra a következtetésre jutok, hogy a 4. hullám "C" hullámát építjük. A "C" hullám öt hullámból állhat. Megcsináltuk belőle az "i" és ma a "ii". hullámot.
Holnaptól indulhatna lefelé a "iii". hullám.
