Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

dax

#1509464 Lenthor Előzmény: #1509462
Ha nagyon bonyolult alakzatot készít a DAX, akkor még lehetséges a 4. hullámra a "dupla hármas" vagyis W-X-Y hullámban mehetnénk lefelé.

Elliott-hullám elmélet dupla hármas