Óvatos lennék az eufóriával az emelkedéssel kapcsolatban. Nagyon úgy néz ki, mintha A-B-C menne lefelé. Ha valóban az a forgatókönyv, akkor a "B" hullám kérdéses, hogy már elértük a csúcsát, vagy 25.200-nál következik be. (csak egy elképzelés)

Óvatos lennék az eufóriával az emelkedéssel kapcsolatban. Nagyon úgy néz ki, mintha A-B-C menne lefelé. Ha valóban az a forgatókönyv, akkor a "B" hullám kérdéses, hogy már elértük a csúcsát, vagy 25.200-nál következik be. (csak egy elképzelés)

Ez aztán a jó hír, szépen megmozgatták előtte a daxot. Feltankoltak, aztán irány a rés.
Itt az ideje, hogy ma Trump bejelentse, hogy lemond Grönlandról és visszavonja a büntetővámokat.
--------------------------------------------------------------
Ha-ha-ha! 9:18-kor már tudtam mit tervez Trump.
A NATO főtitkárával, Mark Rutte-tal folytatott nagyon eredményes megbeszélés alapján kialakítottuk a Grönlandra, sőt valójában az egész sarkvidéki régióra vonatkozó jövőbeli megállapodás kereteit
- írta Trump a
Bejelentette Donald Trump: sikerült megegyezni Grönlanddal kapcsolatban, visszavonják a vámokat
Laminálás, sziromhajtogatás és várakozás. De a kovászos kenyérnek ez kell.
Köszönöm a chartokat Lenthor! Dax végre megtáltosodott.
Idej szünetet tartanod. Kovászos kenyeret én is sütöttem ma. A dax meg induljon fel, mert ... csak. Trump nézze meg a kötvénypiacát, és gondolkodjon. Közben M3 leszorítóból kitört, talán elindul..