Nagyon köszönöm Lenthor az egész éves önzetlen segítségedet, a rengeteg chartot és gondolatot!
Én is kívánok Mindenkinek Sikerekben Gazdag, Egészségben bővelkedő Boldog Új Évet!
Jó reggelt, sziasztok!
Köszönöm a remek chartokat és az értékes gondolatokat Lenthor!
2025. december 30-án, kedden a németországi kereskedés 14:00-kor zárul. A kereskedés ezt követően 2026. január 2-án indul újra.
Békés, Szeretetteli Boldog Karácsonyi Ünepeket Kívánok!
---------------------------------------Volt egy karácsonyi fgogadás november 25.-én, hogy karácsonykor milyen szinten fog állni a DAX.
Már kapom az elismeréseket, mert azáró szint nekem volt a legközelebb.