Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

dax

#1508125 Macskaegér Előzmény: #1508124

Jó reggelt, sziasztok!

Köszönöm a chartokat Lenthor! Nálam is ez a fő verzió, a 23850 környékén fordulási próbálkozást várok határozottan.

dax

#1507944 Lenthor Előzmény: #1507940

Fehér Ház: nincs napirenden a közeljövőben találkozó Trump és Putyin között

(budapesti találkozó elmarad)

dax

#1507940 matgab Előzmény: #1507934

Trump gyakorlatilag ugyanazt csinálja, mint itthon a NER, csak ők globálisan játszanak és nem forint , hanem dollár milliárdokkal.

Böffent valamit és eltűnik több száz milliárd dollár, aztán azt mondja, hogy nem ér a nevem, majd megint.

Ezen szétkeresik magukat, abban biztos vagyok.