Sziasztok!
Ma a "v/iv" hullám pontosan az előrejelzett értéken teljesült. Most már csak az "v/v" hullám kellene 23.200-23.220 között.

Sziasztok!
Ma a "v/iv" hullám pontosan az előrejelzett értéken teljesült. Most már csak az "v/v" hullám kellene 23.200-23.220 között.

Az "v/iv" ebben az esetben felmehetne 23.480 környékére és utána lefelé az "v/v" 23.220 környékére.

Elvileg lehetne a kis fekete "v" hullám alja 23.200-23.220, abban az esetben, ha a kis fekete "v". hullám is öt hullámos.

Szebb lenne a grafikon egy 23.200-23.220 4. hullám aljal, de a kereskedést nem a szépség vezérli.

Szerintem a nagy 4. hullám lehet kész lassan. Jönnie kellene egy új csúccsal az 5.

Sziasztok, szép délutánt!
23470 első célár pipa, fordulat még várat magára, még csorgásra számítok. Gratulálok Lenthor az előrejelzésed tökéletesen bejött!
Jó reggelt, sziasztok!
Köszönöm a remek chartokat, gondolatokat! Oldalazásban még a piac, 23800 felett 23875-890 elérhető, túlhúzással 23950-970. 23620-600 alatt kezd a maci erőre kapni, alatta jöhetnek a lefelé célok.