Jó reggelt, sziasztok!

Nagykereskedők: "arra menjünk amerre a kisbefektetőknek a legjobban fáj!" Most én a helyükben felvinném a háromszög felső szárához az árfolyamot.
Sziasztok, jó reggelt!
Véleményem szerint egy 23 674-re való esés érdekes lehet, mivel onnan felfelé és lefelé is mehet.
