Ez jó kérdés :) amúgy most lenézed a fekákat, hogy nem engedhetik meg maguknak az egész napos tiktokozást, meg a tippmixelést? :P
Ez jó kérdés :) amúgy most lenézed a fekákat, hogy nem engedhetik meg maguknak az egész napos tiktokozást, meg a tippmixelést? :P
És mi van akkor, ha a konzervatív fehér szavazóknak több pénzük van és inkább hajlanak arra, hogy azt kockáztassák, mint a feketéknek, akik esetleg nem is ülnek a net előtt?
Vagy mondjuk sport fogadási oldalakon is inkább a férfiak aktívak, a nők meg nem?
Oké, hogy prediction market, de ezt tétekkel teszik meg, s gondolom az alapján módosítják a chartot, hogy hányan fogadnak trump győzelemre...
jelenleg így áll a fogadás
Rengeteg torzítás lehet ezekben az adatokban.
Ráadásul az egyik jelölt nemrég állt sorompóba.
Az oldal neve is --> 'Prediction market"
Svájc dobogós 1, USA 3, Németo. 9, Kína 11, Magyarország 36, Románia 48. helyen..

Hamisított dokumentumokkal ellátott alkatrészek a forgalomban:
Még életben van vagy életben tartják, mert az nem ugyanaz.
Nekem már régebb óta van egy olyan érzésem, hogy a pénz betöltötte szükséges szabályozó/fejlesztő szerepét a gazdaság fejlődésében és mostanában már inkább többet árt, mint használ.
ez borzasztó! Ez a nyugati világ képmutatása, hogy az életképtelen önmagukról már sokszor nem is tudó öregeket minden erővel életben tartja, miközben a gyógyítható fiatal betegek meg nem kapják meg sokszor anyagi okok miatt a gyógyulás lehetőségét.
Valahogy az ilyen horderejű döntéseket, mint atomenergia ki/be lépés vagy EU-ból ki/be lépés nem úgy kellene kezelni, mint egy divathullámot !?