Regisztráció Elfelejtett jelszó

Nagyvilág

vén buzi ájrópa avagy vigyázó szemetek Párizsra öööö olimpiai megnyitóra vessétek

#1501830 Spade Előzmény: #1501547

Az újkori olimpiát Pierre de Coubertin szabadkőmőves gründolta össze aki az Oxfordi Apollo University Lodge No 357 páholy tagja volt. Így az olimpia mindig is egy nagy malteros ünnep volt és lesz, amíg lesz A ceremónián a fáklyavivés lucifer (fény hozó) megidézése és megünneplése aki a fényt hozta el a zemberiségnek. Akinek ez nem esett le annak sorvezetőként a sátáni 666 pontosan "jezus" feje felett lebeg.

A rocsi bankár macaróni szinte önkivületben örömködött a megnyitón, miért is ne tette volna mikor a zolimpia hazatért apucihoz, és megmutatta az eredetének igazi gyökereit


A londoni a párizsi szín és majd az LA szín olimpiai nyitó ünnepcsik egy teljes ívet rajzolnak le. Ezért is szinte kizárt h MO megkaphatta volna párizsit ennél sokkal nagyobb téteket játszanak. és nem véletlen h a női versenyeken ffiak zúzhatnak le nőket, ugyanmá a háttérhatból ki nem szarja le ezt a csekélységet. Vajon a háttérhatban hány nő lehet? sztem egy se.. A londoni nyitó szín a felvezetés, de a párizsinál már megjelenik a zapokalipszis lovasa, az LA tervcsi meg a világrend bevezetésének ünneplése lehet, előtte megidézve a párizsi színben szodomát és gomorrát. Eszerint a malterosok tervei szerint még 4 évünk lehet max az apokalipszisig és az 1984-hez. Persze ezt trumpi győzelme némileg elodázhatná, főleg ha kitöltené a 4 évét persze.

Az olimpia himnusza az imagine is megjelent ahogy a londoni szinen is majd LA-ben is betetőzésként megünnepelhetjük Nézzük csak mit is beszél ?

"Képzeld el, hogy nincs Mennyország.
Ez könnyen megy, ha megpróbálod
Nincs pokol sem alattunk
Felettünk csak az ég
Képzeld azt, hogy minden ember
A mának él.



Képzeld el, hogy nincsenek országok
És nincs vallás sem.



Remélem, egy napon te is közénk állsz
És a világ ekként egyesül.



Képzeld el, hogy nincs birtoklás
Kíváncsi vagyok, ez megy-e
Nincs ok kapzsiságra vagy sóvárgásra
Mert az ember testvér lesz
Képzeld azt, hogy minden ember
Közösen élvezi a tulajdont"

Ugye ismerős ?

Egyébként az alaposan kiherélt záró szín is megérne egy misét. Az aranyba öltözött ufo a szürke egyen zembereket robotoltatja h valamit összetákoljanak, a forgatókönyv szerint az ötkarikát, de célzatosan ez valami más lehet. Az arany meg a robotoltatás valahogy a suméri annunakikra hajaz. Talán mégis léteztek, vagy visszajöttek, vagy el se mentek ? Kár h nem az eredeti scenet adták le, abbol talán felokosodtünk volna.

Hát ennyit a zolimpiai eszméről és a párizsi színről és az apokalipszis ünnepléséről.

Kettősmérce

#1501829 Koffein Előzmény: #1501828

Értem én, hogy vannak huligánok, csak az megint más sztori, hogy ha bennszülött küldi el melegebb éghajlatra a migránst, vagy a migráns küldi el melegebb éghajlatra a bennszülöttet. Az egyiknek szabad, a másiknak nem.

Vannak anyagok a mainstream médiába is, hogy kiállt az utcasarokra egy vallásos emberke, majd bibliából olvasott fel, lecsukták, majd jön a bevándorló lefekszik a kétsávos úton rendőrök körül veszik és vigyáznak rá, vagy ha térítenek, az se gond...

Ez egy előre megtervezett tolerancia kitolás, az egyik fél lehalkítása, a másik fél felerősítése...

Kettősmérce

#1501828 TrendMan Előzmény: #1501824

Durva.

Meglátjuk hogyan reagálnak.

Érdekes, hogy Putyintól kezdve a brit bevándorlóbarát politikáig mindenki a szélsőjobbosokat rángatja elő - joggal vagy sem - ha hivatkozási alapot akar szerezni a saját elgondolásához.

Azért is nehéz innen állást foglalni ebben, mert a briteknél már évtizedekkel ezelőtt kiterjedt volt a football huliganizmus, ahol hasonló arcok forogtak és sok szempontból hasonló események zajlottak.

Értem ezalatt, hogy nagylétszámú csoportok és bandák ágáltak a köztereket és keresték egymást és az agressziót.

Akkor még többnyire bevándorló mentesen.

xxx

#1501823 Koffein Előzmény: #1501821

Schiffer érdekes témát feszeget, de az, az én véleményem szerint nem változtatna semmin, ha feldarabolnák a googlet, az ott dolgozók még mindig bal oldaliak lennének, akik az általuk szimpatizált felet fogják előnyhöz juttatni, hisz az algót kézileg állítgatják, hogy mikor mi, vagy ki jelenjen meg a keresőbe... fb ugyanez, az eu úgy törvénykezik, ahogy neki a többségnek jó, a másik oldal hangját lehalkítva... az x szerintem szabályok nélkül futni fog a választásokig, utána szépen csendbe a potmétereket csavargatni fogják ott is...

Time

#1501810 Koffein

Miért ismerős annyira a sztori? Miért?

TIME on X: "The reintroduction of Kamala Harris https://t.co/noW5TOgawP  https://t.co/iLmQIhxOeF" / X

Hmmm miért? gondolkodom, gondolkodom és megvan.. XD

Az alelnök (sorozat, 2012) | Kritikák, videók, szereplők | MAFAB.hu

true, vagy nem true, ez itt a kérdés, válasszatok :))

8 Selina Meyer-idézet Az alelnök sorozatból, ami megmutatja, hogy mi  történhet igazából a politikában

Beálltak Kamala mőgé

#1501648 Koffein Előzmény: #1501646

most ahogy nézem, már inkognitó mód nélkül is mutatja... teszteltem, amikor betettem ide, azóta megbuherálták.. :)

Beálltak Kamala mőgé

#1501646 Bendeguz Előzmény: #1501545

nagyon konnyu cafolni, te magad is beirhatod akar inkognito modban is es trump lesz az elso ket keresesi eredmeny

Beálltak Kamala mőgé

#1501622 Koffein Előzmény: #1501594

Itt valaki hazudik, vagy a média, vagy Kamala :)

https://telex.hu/kulfold/2024/07/31/donald-trump-k...

"Harris anyja indiai, apja fekete jamaikai bevándorló. Harris Californában született, és Wahingtonban, a fekete Howard Egyetemen tanult. A CNN fact-checkje szerint egyébként egyáltalán nem igaz, hogy Harris korábban tagadta volna fekete származását vagy identitását, ők több példát felhoznak arra, hogy Harris feketeként hivatkozott magára, egyszer például 1989-ben."

2019-ben azt mondja, hogy indiai :)

https://x.com/ClownWorld_/status/18188165840368888...


Interjú egy seriffel

#1501601 Koffein

Trump merényletről, meg gyilkosos sztorik egy seriff szemével... ilyet amúgy se látunk, hallunk mindennap...

35 trillió

#1501561 Koffein

ezt vajon az usákok hogyan tudnák eltüntetni?

fejenként ~105.000$-os adóssága van minden egyes amcsi állampolgárnak..

Kép

vén buzi ájrópa avagy vigyázó szemetek Párizsra öööö olimpiai megnyitóra vessétek

#1501547 Spade Előzmény: #1501241

vén buzi Európa avagy vigyázó szemetek Párizsra vessétek, ja nem, a zolimpiai megnyitóra vessétek




kit béranya szült az mind csalódik végül