Regisztráció Elfelejtett jelszó

Olimpia 2024

-- 0 -- 2 -- 1 --

#1501586 Koffein Előzmény: #1501583

:))

Amúgy nem úgy volt, hogy a Szajnába fognak úszni? Most meg azt látom, hogy medensziében usziznak.. :)

-- 0 -- 2 -- 1 --

#1501583 TrendMan Előzmény: #1501582

Mi a nagyobb szívás annál, mint ha a csapatod nem nyer aranyérmet?

Hát, ha elmész messzire vendégségbe, ott kiderül, hogy a csapatod nem nyert aranyérmet és még haza is kell jutnod ...

Most nézem, Kína meg Jap…

#1501582 Koffein

Most nézem, Kína meg Japán jól elhúzott 8 arannyal :)

női idegzsába-labda-játékok

#1501556 TrendMan

Úgy látom már a női idegzsába-labda játék sem a régi, Angola vezet ...

valami nem stimmel, valahol van egy apró különbség, de hol?

#1501541 TrendMan

Azonnali hatállyal elbocsátották az Eurosport kommentátorát, mert „helytelen” megjegyzést tett az ausztrál női úszókra a párizsi olimpián.

Miután az ausztrálok megnyerték a 4x100 méteres gyorsváltó döntőjét szombaton, Bob Ballard brit újságíró száját a következő szavakat hagyták el:

Nos, tudják, milyenek a nők, szeretnek együtt lógni, sminkelni

A társkommentátor Lizzie Simmonds – aki a 2012-es londoni olimpián Nagy-Britannia színeit képviselte – „felháborítónak” nevezte a megjegyzést.

„Az Eurosport közvetítése közben Bob Ballard kommentátor helytelen megjegyzést tett. Ezért azonnali hatállyal eltávolítottuk őt a kommentátori csapatból” – áll a csatorna közleményében.

Nem akartam senkit megbántani, ha mégis így tettem, elnézést kérek. Hatalmas támogatója vagyok a női sportnak. Nagyon fog hiányozni az Eurosport csapata, és minden jót kívánok nekik az olimpia hátralévő részére

reagáltBallard a kirúgás hírére.

xxx

#1501510 TrendMan

A női kézilabda egy idegzsába, de a végére a brazilok egész elsápadtak. A győztes gól nagyon szép volt.

Olimpia a szétesés jegyében (?!)

#1501507 Koffein Előzmény: #1501505

transzik táncikoltak, voltak amelyiknek kilógott a golyója, szakállas pasi énekelt, utolsó vacsorás jelenetet újjáalkották woke szellemiségben,egy kövér csaj volt jézus... volt egy lovas a szajnán, ami az apokalipszis lovasára utalhatott.. meg voltak egyéb utalások is... szóval érdekes volt..

KépKép


jelenetek a 'Call Room'ból

#1501506 TrendMan Előzmény: #1501504

Érdekes volt, amit a 'Call Room'-ról hallottam a híres Kossuth Rádióban.

A versenyek előtt a versenyzők már ebben a helyiségben gyülekeznek, többek között azért, hogy itt vizsgálja meg a versenybíró a felszerelésüket.

Úgy ülnek ott, mint kisgyerekek a iskolában, mondjuk a két vívó, akik mindjárt egymással vívnak az éremért, ott ülnek egymás mellett és méricskélik egymást, méregetik, 'bevizsgálják' hosszú percekig és tapasztalt sportolók szerint sok minden már a verseny előtt eldől a Call Room-ban, ahogy a személyiségek 'megütköznek'.

Olimpia a szétesés jegyében (?!)

#1501505 TrendMan Előzmény: #1501502

Csak futólag olvastam, hogy összekeverték Észak- és Dél-Korea zászlaját és talán még azt, hogy az olimpiai lobogót fejjel lefelé vonták fel?

Történt más is?

A nyitó eléggé botrányos…

#1501502 Koffein

A nyitó eléggé botrányosra sikeredet szerintem... a mai nyugati világ erkölcstelenségét elég szépen tükrözte... :-/