Regisztráció Elfelejtett jelszó

Budapest

Bartók Béla úton is védettek a bringások

#1500934 TrendMan Előzmény: #1500931

Klassz hozzászólások vannak.

A bringásnak a járdán is mindent szabad, hát még a motoros futárnak.

sugar daddy és a füllentése akarom mondani hazudozása ára

#1500910 TrendMan Előzmény: #1500909

Egy ekkora nagyvárosban a tömegközlekedés mindig is veszteséges volt.

Másrészt, ha jól tudom, a kormány mindenrendű támogatást megvont a kerületektől is.

Ettől még lehet, hogy a gazdálkodás is rossz volt, de nem egy nagyvállalatról beszélünk, ahol a termékekből jön a bevétel.

sugar daddy és a füllentése akarom mondani hazudozása ára

#1500909 Spade Előzmény: #1500907

Sztem szándékosan félre érted. Ha te magánemberként csodbe mész mert elszáll a gazdálkodásod akkor megment az állam ? Mert engem sajnos nem. Ugyan ez legyen a helyzet máshol is.Ha egy település csődbe megy akkor viselnie kell a következményeket ha fidesz közeli ha nem Ezt hívják felelős gazdálkodásnak sztem. Monnyuk sugar daddy ilyenről nem is hallott se 14 kerben se a fővárosban

sugar daddy és a füllentése akarom mondani hazudozása ára

#1500907 TrendMan Előzmény: #1500905

Értem.

Tehát szerinted ennek úgy kellene működnie, hogy a kormány adja a pénzt és ha akarja, megtudja fojtani a várost, ezért a főpolgármesternek is mindenképpen fityesz-közelinek kell lennie, mert különben mindenkinek jajj.

sugar daddy és a füllentése akarom mondani hazudozása ára

#1500905 Spade Előzmény: #1500699

én már előre röhögök a sok balfaszon aki sugar daddyre szavazott amikor remélem Vitézy bejelenti Budapest csődjét és h emiatt adókat kell emelni a városban h kifizessék. Remélem a kormány nem segít benne , egyék meg amit főztek van a pénznek máshol is helye az országban. Lehet elszórakozni a szavazást de amikor állni kell a cehhet az durva tud lenni

Erre mit lép a Daddy?

#1500900 TrendMan Előzmény: #1500899

Szerintem olyasmit nem ígért, hogy lemond.

Igaz közvetetten vissza lehet ilyesmire következtetni, de ez a politika világában már nagyon elvont okoskodás lenne.

Erre mit lép a Daddy?

#1500899 Koffein Előzmény: #1500887

Van egy olyan közmondás, hogy "az ígéret szép szó, ha betartják úgy jó".

Amúgy nekem mindegy, meglátjuk mit tud átverni egy ilyen összetételű közgyűlésen...


Erre mit lép a Daddy?

#1500887 TrendMan Előzmény: #1500886

Hát, szerintem se lenne jó lépés a részéről lemondani, melyik fityeszes lépne ilyet a helyében?

A demokrácia ilyen kínos iparág, sokszor ellenszenves jelöltekre esik a választás.

Erre mit lép a Daddy?

#1500886 Koffein Előzmény: #1500873

Ez a jó ember, nem azt mondta, hogy akkor is új választások lesznek, ha nyer? erre meg... amúgy egyebet nem is vártam volna.. :)

"A választási folyamat átláthatatlansága miatt még azt is vállaltam volna, hogy az egész városban ismételjük meg a főpolgármester-választást, immár mentesen minden politikai és jogi manipulációtól. A Kúria jogerős döntése azonban ezt a vitát lezárta. A főpolgármesterségről természetesen nem mondok le, mondjanak le azok, akik félre akarták vezetni a budapestieket és akik képtelenek voltak egy tisztességes újraszámlálást levezényelni."

https://www.facebook.com/karacsonygergely/posts/10...


kézműves sör fellendülése Budapesten

#1500724 Ddavid Előzmény: #1500720

Őszintén megmondva én nem érzem azt a hatalmas különbséget a búza, szűretlen, sima sörök tekintetében ami megéri ezt a felárat. Az ízesíteteteknél más a helyzet, de ahogy villanyos bandi is nyomja mostansg, meg a sok influencer más témába, "Örüljünk, hogy kapni lehet" azt hogy mennyiért már lényegtelen.