Regisztráció Elfelejtett jelszó

Magyarország

Visszaváltás

#1500969 prfecó Előzmény: #1500957

Mol - mohu iszonyatos pénzeket tud keresni.pl rendezvényeken Tegnapi rendezvényen 20000 red bull doboz lett kidobta, darabonként 50 forintert

új pizza rangsor, irigykedhetünk

#1500958 TrendMan Előzmény: #1500952

Nem látom olyan egyértelműnek, hogy a bölcs vidéki emberek többet halmoznak fel, mint az ostoba városiak.

Sok szempontból ez is egy átverés, bár részben persze igaz.

Abban megállapodhatunk, hogy a józan paraszti ész mindenhol többet ér, mint a birka megközelítés.

Igen, ez a pénzügyi nevelés elég kétélű fogalom.

Visszaváltás

#1500954 Koffein

Látom már megy a hiszti, hogy miért kell külön app ha visszaakarja kapni az 50 ft-ot... minek kell visszavinni, a k anyjukat, ő vissza nem viszi.. de gondolom, verik a mellüket, hogy nagy környezetvédők... XD

Amúgy ötletes és plusz pont jár, hogy eltudja dönteni az ember, hogy a boltba akarja-e levásárolni, vagy vissza szeretné kapni bankszámlára, vagy lemond róla és kidobja...

új pizza rangsor, irigykedhetünk

#1500953 Koffein Előzmény: #1500952

Értem, hogy felhalmozás, de azt be is kéne fektetni, s nem látra szóló betétben, vagy párnacihában tartani... a magyarok megtakarítása picivel több mint 50ezer milliárd ft, kb 20ezer milliárd parlagon hever és nem kamatozik semmit, csak az infláció csócsálja, állampapírba van 12ezer milliárd... a befektetési jegy is kérdőjeles, mert az is kb inflációt hoz, ha nem az alattit... a tőzsdén van 2ezer milliárd..

Szóval nem vagyunk kockázatvállalók, felhalmozunk, de hosszútávon az infláció meg is eszi...


új pizza rangsor, irigykedhetünk

#1500952 Spade Előzmény: #1500942

végül is nem akartam írni ehhez semmit. DE sokkal jobb lenne ha nem tanítanának semmit a pü-ről mint amit most tesznek mert ez a lényeget nem érintő súlyos átbaszás a majdani kifosztás érdekében lásd az us zemberek hatalmas eladósításe életük során. Többet ér sokkal vidéken a józan paraszti ész lásd fogyasztás helyett felhalmozás.Vicces mikor a háttérhatalom megdicséri a birkákat h jól nevelnek titeket remélem hamar vágó súlyba kerültö9k...

Soros elnőkség

#1500944 TrendMan Előzmény: #1500932

A belgák szerintem az otthoni problémás (flamand-vallon) viszonyaik miatt feszültek, ezért tesznek úgy, mint megmondóemberek Európában.

A másik, hogy Orbán erre direkt rájátszik a magyar választók irányában.

Soros elnőkség

#1500941 Spade Előzmény: #1500932

Sztem a trump-bide vita után befostak mert ha trumpi nyer akkor a most összegrundolt eu vezetésnek vége, ursula ukri hábcsija is repül a picsába ursival együtt és ekkor még oooobán a soros elnök szal odajárulhatnak elé bőnyállal leszopni őt

Feri

#1500927 Koffein Előzmény: #1500912

Feri beidegült :D

Szerintem is, ha van esze és ténylegesen leakarja játszani a meccset, ahogy ígérte, akkor MSZP-P-LMP-Jobbik 26-ban egyéniben indul és kuka...

Feri

#1500912 amix


Szerintem hamarosan megszűnik a DK MSZP P összefogás.

Egyrészt ha együtt maradnak, akkor 15% kell 2026ban, az meg most kizárt. Viszont egyedül a DK el tudja érni az 5%ot. Így ők túlélnek, az MSZP -P meg megy a lecsóba.

Másrészt Ferenc nagyon mérgesen beszélt a többi törpe párt vezetőiről. Szerintem most berágott, és minden erejével azon lesz, hogy egyedül maradjon talpon az óellenzékből.