Regisztráció Elfelejtett jelszó

Magyarország

Verőcénél szűk a Duna. V

#1500256 Spade Előzmény: #1500255

Azon gondolkodtam h nonsense h ez már rövid időn belül a 2. sokhalottas baleset. Sztem este 6 óra után ne közlekedhessen szálloda hajó a dunán. Menjenek a picsába vagy az óceánra, nem ide valók ezt már a 2. baleset is mutatja. De ha teljesen kitiltanák őket azon se keseregnék

Verőcénél szűk a Duna. V…

#1500255 matgab Előzmény: #1500221

Verőcénél szűk a Duna. Valszeg a kismotoros csónak buliból hazafelé tolták , mint a hülye és későn látták meg a kanyarban nagy hajót. Este volt a nagy hajó is valszeg kevésbé volt kivilágítva , csak a zöld piros lámpái égtek- későn észlelte őket a 80-100kmh-val haladó csónak. Biztos, hogy alapvetően a kiscsónak volt a hibás a balesetben, de...

Hatalmas csattanás lehetett, ilyen esetekben (még úszó farönknek ütközés esetén is) a hajónak le kell állítania azonnal a motorját- pont azért, hogy nehogy bedarálja az alá besodrodó áldozatokat a hajócsavar és reflektorral meggyőződni, hogy nincsenek áldozatok a vízben.

Itt ez egyértelműen elmaradt. Hogy a parancsnok aludt-e a kabinjában, vagy részeg volt , illetve milyen utasításokat adott, az majd kiderül.

Szerencse, hogy nem tudott elmenekülni a hajó és nem tudták eltüntetni a bizonyítékokat.

Most már okosabb a hatóság, mint a Kis Hableány esetében, nem engedték, hogy a hajó elhagyja az országot. Ha nem lesznek meg az áldozatok, akkor valszeg felviszik a hajót Komarnoba, ott ki lehet emelni és megvizsgálni, hogy vannak-e emberi maradványok stb stb.


az oktatás funkcionális leépítése

#1500254 Spade Előzmény: #1500253

beleolvastam, ez a faszi sztem semmihez nem ért, de az oktatáshoz tutira nem. Komolyabb indoklás helyett egy tény adat::diákolimpián Informatikából (középsuliMiskolc Földes) aranyérmet húztak be.Mégis mi a faszomnak kéne ma a középfoku oktatásban hasítani ha nem az informatikának, ráadásul világ szinten ?? Ennyi