Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Nagyvilág

Tucker Carlson interjú

#1498841 TrendMan Előzmény: #1498840

Később majd jó lenne látni azt az interjút is, amit azzal készítenek, aki Tucker Carlson-t meginterjúvolta.

ééééés így fog leértékel…

#1498751 TrendMan

ééééés így fog leértékelődni Trump elnöki pályázata?

https://infostart.hu/kulfold/2024/02/28/donald-tru...

"a 81 éves Biden a 77 esztendős Trumpot támadja most - a korával."

"Ennek adott új fordulatot Donald Trump hétvégi bakija, amikor a Konzervatív Politikai Cselekvés Konferencián (CPAC) tartott beszédében Mercedesként hivatkozott feleségére, Melania Trumpra"


Putler interjú

#1498572 TrendMan Előzmény: #1498565

Mondjuk úgy hallottam van legalább három fő rejtekhelye és sok másodlagos.

És akkor még az alteregókról nem beszéltünk.

Ha mondjuk egy személyből 5-en vannak tizenkét rejtekhelyen, nem olyan könnyű beazonosítani.

És akkor még a MI-t sem említettük, ami generálhat további virtuális másolatokat.

Putler interjú

#1498565 Koffein Előzmény: #1498564

Annyira nem keresett, mert mindenki tudja hogy hol van. :)

Az állítások, amik elhangoztak érdekesek, amire nem láttam reakciót a nyugati sajtó részéről, ha meg is lennének szólítva az illetékesek, akkor is letagadnák... így adva teret a konspirációknak..

Putler interjú

#1498563 Koffein Előzmény: #1498558

így a kreml oldalán nem volt meg :) de Carlson oldalán meg volt, meg néztem a twitteren is, több mint 200millióan nézték meg, plusz yt-on 17millióan... szóval volt húzatja az interjúnak... :)

ha csak a számokat nézzük, súlyozzuk, elosztjuk, gyökön vonunk, akkor is azt lehet mondani, hogy az emberek kivannak éhezve arra, hogy a másik fél motivációját megismerjék...