Regisztráció Elfelejtett jelszó

Magyarország

Pesty interjú

#1495592 Koffein Előzmény: #1495587

Ha annyira okos, mint ahogy mutatja, akkor már a bizonyítékai megvannak... bebiztosította magát, ha véletlenül elesne, s beütné a fejét, akkor nyilvánosságra kerülnek a doksik... ha nem esik el, ő hozza nyilvánosságra, akkor is kell valami a tarsolyba lenni, hogy az azt követő hullámokat kordába tudja tartani... szóval nem egyszerű a helyzete, de ez az ő harca.. :)

gondolom, erre is hozta létre a tisztakezeket https://hvg.hu/itthon/20230901_Pesty_nyuzsi_NER_ko...

Minél több lapja van, annál nagyobb a biztonság... vagy a legrosszabb esetben, egy performance is lehet, így tudják monitorozni, hogy milyen ügyek vannak, amire figyelni kell...

Amúgy a korfával igaza van, előbb utóbb átfordul és zsugorodásnak indul a tábor...

Pesty interjú

#1495587 amix Előzmény: #1495584

Nem biztos hogy Orbán tudta nélkül cselekszik. Lehet, hogy lölö elszabadult, a lölö jelenség is, és valóban ez a cél, hogy visszavágják a túl magasra nőtt vadhajtásokat. Karácsonyi ajándékra kíváncsi vagyok:)

Pesty interjú

#1495584 matgab Előzmény: #1495583

Hát nem mennék magas házba ha én ő lennék.

És arra is figyelnék, hogy nehogy tarkón lőjjem magamat futás közben.

Viccet félretéve: Orbánék ezt a csávót cizelláltan fogják félretenni. Rákos daganat, vagy kórházban valami műhiba, NAV vizsgálat, véletlen közlekedési baleset stb stb.

Pesty interjú

#1495583 Koffein

most már kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a csattanó a végén... pesty mattol, vagy pestyt mattolják...


napellem hiszti indul: 3, 2, 1

#1495573 prfecó Előzmény: #1495568

politikát hagyjuk

2,5 milkát beruházva a tervezett 10 éves megtérülés helyett talán unoka élvezi a megtérülést. Talán perek sorozata és visszajön valami. Lebngyeleknél 15 év az átmenet nem 4 hónap.

egy kis intermezzo

#1495561 TrendMan Előzmény: #1495544

Szerintem ez az illető 'Peti' sokat fejlődött.

Az meg külön társadalom kritika, hogy kb. ennyi maradt a pesti humorból.

középosztály külföldön vásárol ingatlant

#1495555 matgab Előzmény: #1495550

vagy ahogy a globális klímaváltozás halad inkább Grönlandon.

középosztály külföldön vásárol ingatlant

#1495550 prfecó Előzmény: #1495517

Spanyol , horvát tengerparton sokkal jobban és drágábban tudják kiadni az ingatlant. Nem három hónap hanem 6-7 hónap a szezon. Egyébként Albániába érdemes beruházni , szvsz.

hulladékgazdálkodás

#1495520 Koffein Előzmény: #1495516

Nem tartom kizártnak, hogy a MOL nyerészkedni akar...

Amúgy vannak külföldi példák, hogy hány versenyző van az országokban?

középosztály külföldön vásárol ingatlant

#1495517 TrendMan Előzmény: #1495515

Ha engem kérdezel, akkor arról van szó, hogy azok akik az orbáni osztogatós/fosztogatós rendszer nyertesei - tehát akik azért vettek második, harmadik, sokadik ingatlant idehaza, hogy nehogy kimaradjanak az áremelkedés következő hullámából, nem pedig azért, mert szükségük volt rá, azok mára annyira megszedték magukat, hogy a következő ingatlant már külföldöl veszik - annál is inkább, mert idehaza nem számítanak jelenleg további értéknövekedésre.

középosztály külföldön vásárol ingatlant

#1495515 Koffein

már a népszabi is orbán kottájából játszik...

ez alapján, magyarországon akkora a szegénység, hogy már a középosztály a horvát/spanyol tengerparton, meg sógoréknál vásárol ingatlant... na jó nem, csak egy szűk réteg, a közép osztály felső részéhez tartozók, de ezt a cikk nem részletezi...

https://nepszava.hu/3206476_lakasvasarlas-kulfold-...