Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Nagyvilág

putler jövője

#1495282 Spade Előzmény: #1495280

mert nem számolod a zalapítványokat, csak nem képzeled h majd adóznak utána pl halálkor stb becslések szerint 20-40 ezermilliárd dodo. Szal ne kezdjünk el adakozni mint a telexnek vagy hadhazynak a rocsik javára mert szegények

putler jövője

#1495280 Koffein Előzmény: #1495271

ezeket honnan a fenéből szeded?

a rocsik után nézve, a családnak összeségéban nagy a vagyona, ha összeadjuk, mert sokan is vannak, de ha szétszállazuk rocsi családokra egyénekre lebontjuk akkor már nem olyan nagy...

putler jövője

#1495274 Ibiza Előzmény: #1495272

Ez elmeleti, a gyakorlati resz mas. Elvileg minden hitel minősített azonost az azonossal is lehetne.. Lehetne egy bank koncesszios alap ami osszefogja + hitel biztositok. De alapból egy szamtani egyszerusites lenne s lényege.

putler jövője

#1495272 Spade Előzmény: #1495268

az egyesítés az nagyon nehéz ügy mert minden adósságnak más a lejárata és más a kockázata esetleg más devizában is mérik, ezért nem lehet csak úgy összeadogatni meg kivonogatni.

putler jövője

#1495271 Spade Előzmény: #1495265

ók csak kicsirigók. Elvileg 3-ból áll a nagy-nagyfőnőkség és talán benne vannak a rócsik, hiszen amiknál,angiknál és franciknál is uralják a terepet.ők talán beférnek a háromba de még ez se biztos és gyakran felmerül h a vezető valami idegenakit elvileg senki nem ismer ő valami spéci néven fut vagy mi

putler jövője

#1495268 Ibiza Előzmény: #1495248

Anno fiatal gondolkodokent azt találtam ki, hogy össze kellene vezetni az adósságokat. Minden országnak van tartozása követelése. Ezt vilag szinten összevezetni.

putler jövője

#1495267 Ibiza Előzmény: #1495263

Merhetetlen szuz foldek, erdok nyersanyag...nulla közmű korrupcio 30-50m birka aki meg nem ismeri a nyugati modszereket. Orokre el lehet adositani oket.. Ok hordjak össze a mézet. Mindenert fizetnek majd mint te.

putler jövője

#1495265 Koffein Előzmény: #1495259

akarod mondani larry fink + pajtiai mozgatják a szálakat?

mint pl black+vanguard+fidelity+statestreet+goldman vezírei?

s min keresztül? etf

mit mondanak? vásárolj etf-et mert kevés a költség... vásárolják, dagad a blacki goldman, vangárd szatyra, amiből vásárolják a rv-eket, országok kötvényeit... e nélkül szerintem lófütty hatalmuk lenne..

putler jövője

#1495258 Spade Előzmény: #1495257

NEM

ami veszít,ork veszít,ukri veszít eu veszít,

malterosok nyernek, kínákok nyernek

putler jövője

#1495254 Ibiza Előzmény: #1495244

"A kérdés az , ki fogja újjáépíteni?."

Nem figyelsz? már rég le van zsugázva..black rock

putler jövője

#1495253 Ibiza Előzmény: #1495248

volt már pár ilyen aki a pénz kibocsátás jogát az államnak akarta usában.. korábban haltak mint a mosónők.

putler jövője

#1495252 Ibiza Előzmény: #1495239

igen..sok sok szabadságszerető ukrán járt erre 56ban.
A másik az..nekik semmi gondjuk nem volt az orosszal.. ök oroszország alsó voltak.. nincs semmi saját kulturájuk.. voltam náluk 2x de lehet 3x... minden nemzetségböl elöjött italozáskor a nemzeti érzés.. náluk nem.. azeriek.. baltiak..grúzok..örmények..


Már párszor leirtam tök egyszerü összefüggést mennyire nem volt orosznak érdeke a háború.. mennyire elö volt készitve usa részről ez az ukrán bohóckodás..már zeli megválasztásától számitva ha elsöre nem ment már soha nem fogod megérteni..
Én szarok mindegyikre.. usa orosz ukrán is mehetne tölem a lecsóba.. eröszakos békétlen szar népség mindegyik.. sajnos nem ilyen egyszerű.