Regisztráció Elfelejtett jelszó

Nagyvilág

200 goals isn't a plan, it is a WISH LIST!

#1493243 Koffein Előzmény: #1493239

köszi, majd utánanézek, mert érdekel a sztori, hogy mit szállít oda a fejlett világ... :)

200 goals isn't a plan, it is a WISH LIST!

#1493239 TrendMan Előzmény: #1493238

Egyes ipari országok ill. egyes nagyvállalatok igen.

Hogy ez most pont az EU-ra vonatkozik-e és ha igen, mely részére, ezt nem tudom.

Konkrétan Kanadai cégekről láttam/hallottam infót, hogy Nigériába indítanak hajókat tele használhatatlan elektromos hulladékkal.

Ha az alábbi infó elsősorban műanyag zacskókra vonatkozik, akkor talán arra kevésbé jellemző.

200 goals isn't a plan, it is a WISH LIST!

#1493238 Koffein Előzmény: #1493234

ez kimaradt, eu nem dolgozza fel a szemetet, hanem afrikába küldi?

200 goals isn't a plan, it is a WISH LIST!

#1493234 TrendMan Előzmény: #1493230

Na igen, akkor mi itt Európában őrizhetjük a környezetet - mondnám.

De tudva azt, hogy teherhajókon szállítják pl. afrika sok országába a szemetet, ez a dolog már nem olyan egyértelmű, hogy ki is a felelős.

200 goals isn't a plan, it is a WISH LIST!

#1493233 TrendMan Előzmény: #1493229

Nagyon jókat mondott, viszont Greta Garbo ebben a bejátszásban tényleg egzaltáltnak tűnt.

Mint aki otthon a tükör előtt gyakorolja az idegösszeomlást, hogy a kamerák előtt hitelesnek tűnjön!

Akarom mondani nem garbo, hanem a Thurendbergi-Gréta.

Média

#1493224 Koffein
Valami készül a színfalak mögött... cnn kirúgja Don Lemont, és a fox Tucker Carlsont... habár egyik pályáját sem követtem, de az merőben gyanús, ha ugyanazon a napon rúgnak ki arcokat a médiumok... interesting na...

Hunter Biden laptopja

#1493219 Fornit Előzmény: #1493218

10-15 éve az ilyesmiért még a napiszart kellett olvasni, ami ma a hírekben előfordul.

mindeközben a Kurfürsterdammon:

#1493206 Koffein Előzmény: #1493199

na igen, az érzékelt valóság más, mint a valós valóság, főleg amióta a zsebünkben van az egész világ...

irányított evolució és a fejős tehén

#1493204 Spade Előzmény: #1492055

ha valakinek már tele a töke a szerintem szííííjáájééé kézivezérelt vagy guruló dollárokkal pénzelt szócsövekkel a nagy nyugati ujsikkal a magyar ujsikkal telek.,44.,hv, stb na és a guglival akkor használja esztet duckduckgo dot com sztem

mindeközben a Kurfürsterdammon:

#1493199 TrendMan Előzmény: #1493194

Itt ez egy talán még jobb beszélgetés erről a fajta radikalizmusról is:


Perceived impression vs Real impression ???

Hunter Biden laptopja

#1493196 Koffein

2020ban volt egy hírecske Biden fiának laptopjáról, amit a twitter, fb jól el is tüntetett... majd fény derült mindenre, hogy lecsavarták az algókat, karanténba tették és csend... most állt elő egy sziájés, hogy 51 ügynökkel álltak rá az ügyre, hogy ez az orosz beavatkozás része, ami nem is beavatkozás, hanem a valóságot írták át a cél érdekében...

https://nypost.com/2023/04/21/hunter-biden-laptop-...

csodálatos sztori...

mindeközben a Kurfürsterdammon:

#1493194 Koffein Előzmény: #1493193

Csodálatos :) a 2 irigy idiótát többen fényképezik, mint ahányan vannak XD

részükre meglesz ennek is a böjtje, mint a múzeumokba való rongálásnak is meglett...