Regisztráció Elfelejtett jelszó

Humor

Nem is az a lényeg, ugya…

#1490897 Ricsi Előzmény: #1490888

Nem is az a lényeg, ugyanannyi pénzt kérnek, de nem termelnek ugyanannyi bevételt. Most azért fizetünk, mert valaki focizik, vagy azért, mert mint minden vállalkozáaban, nemcsak a bérét keresi meg, hanem még hasznot is hajt.
Mert ha a fociért fizetünk, akkor hétvégén én is fociztam. Meg bárkivel leülök sakkozni is, ha kell.

Na igen, de ha a csajok …

#1490890 TrendMan Előzmény: #1490888

Na igen, de ha a csajok bedobják magukat, akkor a 17 éves fiúk futni se tudnak majd.

Aztán csodálkoznak, hogy…

#1490888 matgab Előzmény: #1490887

Aztán csodálkoznak, hogy a női focisták miért nem kapnak annyi pénzt, mint a férfiak...

Bármelyik női válogatottat leveri bármelyik U17-es fiúcsapat.

Hello, beszéltem a csajj…

#1490827 matgab Előzmény: #1490820

Hello, beszéltem a csajjal. Azt mondta, hogy próbált téged a lenti telefonszámon hívni, de valami nő vette fel- talán a feleséged és lecsapta...

:-)

Ez a nő bevallása szerin…

#1490820 Fornit

Ez a nő bevallása szerint csak házas férfiakkal szeret lefeküdni. És az sem érdekli, hogy ezzel tönkreteszi a békés családi életüket.

Remélem engem eszébe sem jut zaklatni a +36-20-811-04823 os telefonszámon, hogy az ágyába csábítson és tönkretegye a házasságomat. A rohadék dög...

Pin on Big Boobs

David Vincent látta őket…

#1490409 TrendMan

David Vincent látta őket


A legbiztosabb jele annak, hogy létezik intelligens élet a Földön kívül az, hogy még nem próbáltak kapcsolatba lépni velünk.

:-)Mindenki derül!Ez már…

#1490224 TrendMan Előzmény: #1490222

:-)

Mindenki derül!

Ez már a XXI. század!

Az IQ a hetvenes években volt a csúcson, most ezen a szinten vagyunk. Hej!!