500on ölég szép nagy pakkok voltak,vszeg megijedtek :D
500on ölég szép nagy pakkok voltak,vszeg megijedtek :D
ez beteg :) hati 500 felett lenne nagyobb mosoly menne:)
Nagy kinn az öröm,mi eddig ugyanott ahol tegnap ilyenkor most ilyenkor mizu?
...és ilyenkor szokták kiforgatni a nullát. :)
Kíváncsi vagyok usa ma mit hoz össze...
Ez a helyes...elővetted a shortos avatarodat :-)))..
nekem is elő kéne venni a shortos avataromat..a gonoszat :DD de majd csak ha beindulunk :-)
Eleg hulyen neznek ki az iroda kozepen! :)
Remelem, 500 fole nem megyunk, resnek fognia kene.
Üdvözlet az Úri Közönségnek. Minek örülünk ennyire?
Szerk: Shorttime
ez eddig karcsú...
Ez most visszatesztel vagy bezúg?
fordul és mehetünk le
Sejtettem a jó adatot, Murphy :-D
nekem erőltetettnek tűnik ez a mostani meghúzás....már +1.37 -en szokott máskor lenni az S P ilyenkor..
20500on van egy kevés 550k :))