Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Magyarország

gyorsaság vs ráció

#1488396 Ibiza Előzmény: #1488392

ezek a pályázatok készen vannak mert előre meghirdetik őket. "csak" fel kell nyomni.

4. ipari forradalom avagy a mostani homo sapiens utolsó generációja a mienk és a transzhumán lények

#1488370 Spade Előzmény: #1488340

katasztrófára készülve

#1488345 Koffein

Ez kész :)))

Meg is mondta a szomszédnak, aki beszerzett egy aggregátort és egy napelemet, hogyfigyelj, ha bármi lesz, be fogok hozzád kopogni, ne kérdezzél semmit, csak add oda nekem az aggregátort és a napelemet, mert azt el fogom vinni, és cserébe meg foglak téged védeni, úgyhogy ha látod, hogy ilyen helyzet lesz, kezdd el összepakolni!”
- És mit válaszolt? - kérdezem én.
-
Semmit, nézett hülyén - válaszolja Sándor.

https://444.hu/kepek/2022/10/30/amikor-a-gyerekem-...

szegénység

#1488344 prfecó Előzmény: #1488342

hmmmmmmm........... mondjuk a műanyag és dobozos palackokat bárhol 0,25 ill 0,5 centért visszaváltják a németek( palackdíj )

Egyébként akkora a szegénység , hogy hidegvizzel huzzák le a WC-t sőt sötétben alszanak :)))))) ellentétben a dözsölő magyarokkal szemben Viszont nem sajnálják a 11,99 eur a egy liter sőrt a oktoberfesten

Igen. Nagyon félős Orban…

#1488340 Ibiza Előzmény: #1488324

Igen. Nagyon félős Orban. Balos propaganda. Nem banthatjak mert hős lenne belole 30evre bebetonozná a fideszt. Ukranok csaltak oda nem ment, okosan mert oroszokra fogtak volna.

Amugy pici poen. Akkor jo egy sutka ha ul, igy csak elszall mint a lepkefing

Beindult a verseny az In…

#1488323 walex

Beindult a verseny az Indexnél, hogy megelőzzék az Origot.

"Németország a szegénység küszöbére jutott, az anyák saját étkezésükről mondanak le, hogy gyermekük ételhez jusson", majd módosították a címet:
"Egyre mélyül a társadalmi szakadék Németországban."

Ezután:
"A tüntetéseket szervező diákmozgalom elnökének nagyapja szerint unokája fizetett aktivista."

Másik cím:
"Hírszerzők szerint általános iskolai színvonalat képvisel a magyarországi amerikai nagykövetség"

Most nem tudom, hogy mil…

#1488321 Koffein Előzmény: #1488317

Most nem tudom, hogy milyen termékekre gondolsz, de először is az előállítási költségeket kell megvizsgálni... gondolom veszteséggel te se adnád a portékát, ha az energia költség meghétszereződött, plusz takarmány stb stb...

Megmondta ő is, nem jó b…

#1488317 Ibiza Előzmény: #1488312

Megmondta ő is, nem jó belenyúlni a gazdaságba de..
Én is azt látom, hogy az áremelkedések nagy része.."mindenki emel én is emelek" elv szerint megy.. jéé elviszik ennyiért..akkor gyerünk.. kufárok.
Külföldi olcsó terméket kellene a nyakukba nyomni.. de persze akkor lenne nyafogás meg nem a magyar munkás járna jól.

A kommunista párt újabb …

#1488312 walex

A kommunista párt újabb árstopokat hoz be.

Tényleg nincs már egy értelmes ember sem ebben a kuplerájban, aki szólni merne Kádár Viktornak, hogy ennek így nem lesz jó vége?!

ezt soha nem fogom tudni…

#1488299 Koffein Előzmény: #1488296

ezt soha nem fogom tudni megérteni, kínában a nyugati cégek nem vásárolhatnak céget, de a kínaiak felvásárolják a fél világot, technológiát, neves márkákat... és még tapsikoltunk is ezidáig, most már gyanúsnak tartják, de így is vihetnek bármit, ha megfelelő cégeket közbe iktatják...