Regisztráció Elfelejtett jelszó

Magyarország

Beindult a verseny az In…

#1488323 walex

Beindult a verseny az Indexnél, hogy megelőzzék az Origot.

"Németország a szegénység küszöbére jutott, az anyák saját étkezésükről mondanak le, hogy gyermekük ételhez jusson", majd módosították a címet:
"Egyre mélyül a társadalmi szakadék Németországban."

Ezután:
"A tüntetéseket szervező diákmozgalom elnökének nagyapja szerint unokája fizetett aktivista."

Másik cím:
"Hírszerzők szerint általános iskolai színvonalat képvisel a magyarországi amerikai nagykövetség"

Most nem tudom, hogy mil…

#1488321 Koffein Előzmény: #1488317

Most nem tudom, hogy milyen termékekre gondolsz, de először is az előállítási költségeket kell megvizsgálni... gondolom veszteséggel te se adnád a portékát, ha az energia költség meghétszereződött, plusz takarmány stb stb...

Megmondta ő is, nem jó b…

#1488317 Ibiza Előzmény: #1488312

Megmondta ő is, nem jó belenyúlni a gazdaságba de..
Én is azt látom, hogy az áremelkedések nagy része.."mindenki emel én is emelek" elv szerint megy.. jéé elviszik ennyiért..akkor gyerünk.. kufárok.
Külföldi olcsó terméket kellene a nyakukba nyomni.. de persze akkor lenne nyafogás meg nem a magyar munkás járna jól.

A kommunista párt újabb …

#1488312 walex

A kommunista párt újabb árstopokat hoz be.

Tényleg nincs már egy értelmes ember sem ebben a kuplerájban, aki szólni merne Kádár Viktornak, hogy ennek így nem lesz jó vége?!

ezt soha nem fogom tudni…

#1488299 Koffein Előzmény: #1488296

ezt soha nem fogom tudni megérteni, kínában a nyugati cégek nem vásárolhatnak céget, de a kínaiak felvásárolják a fél világot, technológiát, neves márkákat... és még tapsikoltunk is ezidáig, most már gyanúsnak tartják, de így is vihetnek bármit, ha megfelelő cégeket közbe iktatják...

költözés

#1488288 TrendMan Előzmény: #1488287

Semmi gond, majd Orbán Viktor odanyilatkozik és nyerünk egy focimeccset Luxemburg ellen.

Akkor majd megint mindenki úgy tesz, mintha minden rendben lenne.

Egyébként Róbert vajon kire szavazott?

költözés

#1488287 Koffein

g7hírlevél... cikk, vagy bármi konkrétum nélkül:


A 39 éves Róbert a Békés megyei Szarvason él. Fotót ugyan nem szeretett volna magáról (így a kép a találkozásunk helyét mutatja), de azonnal belevágott apokaliptikusnak ható világképének megosztásába.

Róbert szerint Magyarország elesett, kilátástalan a jövő, a gazdasági nehézségek miatt fél év múlva „megélhetési bűnözés lesz”, ezért külföldre fog költözni.

Mivel foglalkozik? Korábban egy sertéstelepen volt karbantartó, most egy vállalatnál villanyszerelő.

  • „Esélytelen a fizetésemelés, ők is csődbe mennek” - foglalta össze tömören magyarországi jövőképét.

Mi következik? Az unokatestvérének köszönhetően Svájcban talált munkát, már csak a lakhatását kell elintéznie, és utána indul. Zöldség-gyümölcs csomagolóban fog dolgozni, ahol az 50-60 dolgozó mintegy 80 százaléka magyar.

  • Nem mindegy, hogy itthon keresek 220-at, vagy kint ennek az ötszörösét” - mondta. A nyelvtől fél leginkább, bár angolul beszél.
  • Korábban többször felmerült a külföldi munka, de a korábbi házasságából született gyereke miatt végül sosem indult el. Lánya azonban már 14 éves, Róbertet „szinte már zavarja”, így elérkezettnek látja az időt az elválásra.


Itt egy újabb egyetem, e…

#1488278 Fornit

Itt egy újabb egyetem, ennek egyenlőre évi 30 millióba kerül, hogy a fideszkullancs befúrta a pofáját a testébe:

"Szijjártó Péter külügyminiszer havi bruttó 1,5 millió forintért tagja a győri egyetemet fenntartó vagyonkezelő alapítványnak (Széchenyi István Egyetemért Alapítvány), Tarlós István volt főpolgármester pedig egymillióért vezeti a felügyelőbizottságot"

https://444.hu/2022/10/26/24hu-havi-15-millioert-u...

Szíjgyártóféregnek nem voltak elegek a százmilliárdok, amiket Szeverényi papa szállított, lehajol a fagyipénzért is.

ukrán menekültek

#1488217 prfecó Előzmény: #1488201

mondjuk először a tehetős ukránok(gazdasági menekültek) menekültek tele lóvéval , nagyon jó autók

később a mindenki , szegény sorsú(nincs autójuk)ak ,

Most már leverik a béreket , mert bármilyen munkát nagyon alacsony bérért elvállalnak

Igen, nem sok ukrán Ladá…

#1488201 Koffein Előzmény: #1488198

Igen, nem sok ukrán Ladát láttam, talán kettőt.. le se kell menni mélygarázsba, az utcán szét vannak szórva, sok autón még büntetés sincs, úgy hogy látszik hónapok óta meg se mozdult és fizetős helyen parkol... érdekes...

Dú júú szpík inglis? :DK…

#1488158 walex Előzmény: #1488156

Dú júú szpík inglis? :D

Komoly csapatot állított ki Klára asszony. Nem is tudom, melyik a rosszabb, a Fideszé vagy az övék.