Regisztráció Elfelejtett jelszó

Magyarország

"Fideszringyó"? Azért ez…

#1487348 Ibiza Előzmény: #1487340

"Fideszringyó"?

Azért ez durva, akarsz róla beszélni? :) ráadásul himsoviniszta megnyivánulás.

Ez tényleg komoly, én utálom a komcsikat és a szaros gyurcsótányt a balibsi szarokat de ilyen gyűlöletet nem tudok magamban generálni.

Igazából senki iránt sem, ha valakit nagyon nem kedvelek akkor egyszerűen csak leirom..nem érdekel..átlátszó a számomra.





re

#1487342 Spade Előzmény: #1487340

Monnyuk, és ezzel nem védek senkit, de középfokú oktatásban, nagyon gyakori a 6 év főleg a szakközepekben és a velük így társult gimikben. Az első a 0. év nyelvi előkészítő a 6. perdig okj-s végzettséget ad, szal a 6 év nem jelent semmit, illetve igen, azt h sőt.

Ennek az alapítványnak t…

#1487340 Fornit Előzmény: #1487323

Ennek az alapítványnak többe kerül ezeket a mocsok parazitákat tartani, mint az egyetem fenntartása. Bár lehet ezért hozták létre őket.

Ha már varga judit, aki ha jól látom 6 év alatt végezte a gináziumot:

"A magyarok régóta tudják, hogy a kínai Sinopharm vakcina biztonságos és hatásos - tette közzé az igazságügyi miniszter pénteken a Facebook-oldalán."

Pusztulj fideszringyó!

Jaksity György: Most nagyobb a probléma annál, mint hogy érkeznek-e az uniós pénzek

#1487327 Ibiza Előzmény: #1487322

Anno ugattam, takarékoskodni kellene nem szórni a pénzt mint bolond a lisztet.

Azért voltak jó húzások.
Megvették a stratégiai közműcégeket, elosztókat
Van megnövelt aranytartalékunk
Belföldi állampapirokkal tudták fininaszirozni a hiányt.

A háttérmegállapodásokat nem ismerjük, pontosan nem tudjuk mennyibe kerül az orosz gáz és olaj.

Ha a világ többi olaj és gázkitermelője nem emelte volna az árat (nem volt kötelező) akkor oroszok sem tudták volna emelni.
Jaksi is mondja micsoda kis tőzsde ez, simán befolyásolhatóak az árak.





lesz még böjtje a keresk…

#1487297 Ibiza Előzmény: #1487287

lesz még böjtje a kereskedőknek, a drágulás nagyobb részét a kufárok művelik nem pedig a valós költségek növekedése, kutya félék ezek.
Azért emelnek mert lehet és átsuppan.
Jön majd a kutyákra dér.

Feltűnt. Ettől még igaz,…

#1487286 walex Előzmény: #1487283

Feltűnt.

Ettől még igaz, amit írtam.

Amit ez a csürhe csinált a forinttal 2010 óta (főleg látva, hogy a régiós devizák hogy állnak 2010 óta euróhoz képest) az nálam hazaárulás kategória és erre semmilyen mentség nincs, pedig valaki itt állandóan mosdatni próbálja őket, bármit tesznek.

Legszebb, hogy a KISZ-es gyerek elböffentette, hogy újra kell tervezni a 2023-as büdzsét. Ez kb. május óta tudható annak, aki nem a komcsi pártpropagandán nevelkedik. A nagy kérdés az lesz, hogy tényleg akarjak-e a megegyezést (eddig nem úgy néz ki, inkább bukják, mint a norvég pénzt).

Egy vígasztal, hogy a szavazótaboruk kapja a legnagyobb pofont, hátha végre elkezdenek felébredni.

gondolom mert mindenki h…

#1487270 Ibiza Előzmény: #1487255

gondolom mert mindenki hülye és befolyásolható, de te nem. És ezt gondolja a többség magáról. Ez a gond. Fel sem merül a kérdés vajon miért Orbánékat választják.. tudom tudom..mert jobban hazudnak.. és ha másért?
Ezer kísérlet van a kollektív bölcsességre ami a demokrácia lényege..csak közben kitalálták a marketinget.

Ez hogy? Valamit megmalmoztak.

#1487269 Ibiza Előzmény: #1487247

elmagyarázták megértsd :) de látom nem elég lassan.
Az éves igény és a tároló kapacitás nem azonos.
Nekünk sok tárolónk van és ennek a kapacitásnak a 70%a van feltöltve ami az éves igénynél magasabb.