Regisztráció Elfelejtett jelszó

Magyarország

viccesek :)) első intézk…

#1487145 Koffein Előzmény: #1487140

viccesek :))

első intézkedésük, hogy nem lesz több előválasztás, mert nem jött be a számításuk XD

amúgy ez komoly üzenet a gyurcsány fanoknak, leváltak az összefogásról és saját magukat tekintik kihívónak... hogy bejön-e ez a húzás, majd a köv választáson kiderül..

Moncsicsi árnyéka önmagá…

#1487140 Ibiza Előzmény: #1487118

Moncsicsi árnyéka önmagának.
Filmcím: Egy géniusz árnyékában.

Komoly ez az árnyékkormá…

#1487118 walex

Komoly ez az árnyékkormány. :D

Olvasva a neveket, még aki nem Fideszes, az is inkább a Fideszre fog szavazni legközelebb.

Molnár, Vadai, Varjú, Kálmán, Komáromi. Pfff...


Ja és persze Ferinek semmi ráhatása nem lesz az asszonyra. Aha. :)

szerintem ez az akció ar…

#1487104 matgab Előzmény: #1487098

szerintem ez az akció arra vonatkozik, hogy ha van érvényes menetjegyed ezen a napon, akkor a MÁV elvisz adott állomástól adott állomásig még aznap.

:-)

Én úgy értem, hogy egy K…

#1487099 TrendMan Előzmény: #1487098

Én úgy értem, hogy egy Kelenföld- Déli pu. jeggyel aznap akár 3x oda-vissza lemehetsz Debrecenbe.

Ugyanakkor én nem vagyok kalauz. ;-)

" …

#1487098 Fornit

"

Az idei „Autómentes nap” alkalmából 2022. szeptember 22-én nulla órától aznap éjfélig korlátlan számban utazhatnak utasaink vasúton 2. kocsiosztályon bármilyen viszonylatban és a TramTrain járatokon is bármilyen, a MÁV-START, a GYSEV, a Volánbusz és MÁV-HÉV járatára aznap érvényes menetjeggyel és bérlettel, ideértve a TramTrain-re érvényes zónás menetjegyeket is. Ezekkel a vasúti jegyekkel, bérletekkel a MÁV-HÉV, a GYSEV és a Volánbusz járatai is korlátlan számban vehetők igénybe."

https://www.mavcsoport.hu/egyjeggyel?fbclid=IwAR06...

Nem igazán értem, akkor most valaki egy Kelenföld - Déli pu jeggyel elutazhat Debrecenbe?

Vagy csak oda vissza járhat két megálló között annyiszor ahányszor akar?



ez a telexes csávó egy i…

#1486990 Koffein Előzmény: #1486787

ez a telexes csávó egy idióta fasz... percek óta azon lovagol, hogy miért mondta G.Márton, hogy MZP.-re szavaz... minden kérdés után hozzáteszi, hogy ez mekkora feszültséget okoz a stábban??

jó összefoglaló

#1486953 Ibiza Előzmény: #1486919

Szerintem nem volt amerikai érdek, usa jól elvolt a két világrenben. Ijedten pislogtak amikor összeomlott.