Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Magyarország

ezt jól kialkudták

#1486721 Spade Előzmény: #1486720

A hvg-t ki kéne tömni és mutogatni.

Na és a holland tőzsdéről a gáz hogy jön ide ? Az ingyenbe van ? Mert az olajnál a szállítást az oroszok fizették azért kellett beszállni a molnak, szal a gáznál ls ez lehet. De van egy jobb ötletem , vegyük meg a gázt a finn határnál ahol éppen elégetik a zoroszok, sztem 1 euroért ideadják. Az h az a mienk csak a finn határnál van, az hvg és népszava módra le van szarva, aki fázik az menjen a finn határhoz és ott ócsón melegedhet

ezt jól kialkudták

#1486720 Koffein

https://hvg.hu/gazdasag/20220904_Putyin_gazar_gazp...

A KSH-kimutatás alapján végzett számítások szerint ez év júniusában Magyarország átlagosan 1069 eurót fizetett az oroszoknak a földgáz ezer köbméteréért. Ez a Ttf nevű holland gáztőzsde irányadó, két hónappal korábbi, 992 eurós áprilisi átlagárát 7,8 százalékkal haladja meg.

Nézd csak, ha rámész a N…

#1486656 TrendMan Előzmény: #1486654

Nézd csak, ha rámész a Nébih honlapjára a linken, akkor a jogsértések alatt szerintem az utolsó tétel.

Ott látni részleteket is.

Arról nem is szólva, hog…

#1486655 TrendMan Előzmény: #1486654

Arról nem is szólva, hogy idény végén bedobni egy ilyen hírt nagyon kíméletes eljárás.

nem liberális álom

#1486485 TrendMan Előzmény: #1486484

Ebben az is rossz, hogy ha egy ilyen eset bekerül a sajtóba, az lehet kivált újabb, további hasonló eseteket.

Ezt is fel lehet róni a kerepesi polgármesternek.

Ha ő azt nem publikálja, akkor nincs sajtónyilvánosság, kisebb a 'késztetés', hogy egy újabb szerencsétlen a középpontba akarjon kerülni.

Öngyilkosságoknál is vannak olyan trendek, amit egy első eset vált ki csak azért, mert írnak róla az újságok.