Regisztráció Elfelejtett jelszó

Magyarország

ennyit tudsz?

#1486421 walex Előzmény: #1486417

Egy szóval se írtam, hogy te vagy a védőszentjük, de magadra vetted. Ez jelent valamit. :D

Nem mintha bármi közöd lenne ahhoz, hogy mit adok-veszek, de devizával jól állok arányban és bővítettem/bővítek, amikor volt/van rá alkalom,mert a harmatgyenge forint nemcsak az EU műve, nagyrészt a Fidesz-KDNP sara, ha ránézel egy grafikonra. A rajongótábort sokkal jobban fogja érinteni az, hogy ami 1 euróba kerül, azért hamarabb fog 500 Ft-ot fizetni, mint 350-et.

De ne szomorkodj, új álláslehetőség van az MTVA-nál, műsorvezetőt keresnek. Nehéz lesz pótolni az űrt, de hátha. :)

https://index.hu/belfold/2022/08/23/nemeth-balazs-...

ennyit tudsz?

#1486417 Spade Előzmény: #1486405

Na ennyit tudtál mondani a shortodról ? Ez nagyon karcsú, ennél a kutya is többet tud mondani h hova ásta el a csontot.

Akkor lépek, majd jövök, nem hamar

kicsit kicsi, kicsit sárga, de legalább a miénk lenne ... kormány kontra OMSZ

#1486416 Ibiza Előzmény: #1486401

Miért ugrasz? :) akik a gyurcsótányt akarják újra azok eleve gyanúsak.. nem tanulnak..nem érezték át mi volt? ezek zsigeri gyűlöletek.. nereznek... meg nyomják a kötelezőt.. a vörös bárókról hallgattak.. ez baj? nem. beállitottság kérdése.. gének a rossz társaság az egészségtelen táplálkozás? ki tudja..
A forint gyenge? igen../ ez szar? igen../ az okokat mindenki tudja..
Azt olvashatod tőlük a gaz orbán szándékosan teszi tönkre az országot..meg hát lop..miközben virágkorát élte az ország..
De ezt nem olvashatod tőlük az eu kapcsán..pedig egyértelmű.. eladják az eut.. 10évre elveszitik a versenyképességüket..saját piacukat korlátozzák és saját nyakukra hozzák a gonosz barbárokat..ez mi? és erről mondanak valamit? neeem.. innentől kezdve nem bonyi..



kicsit kicsi, kicsit sárga, de legalább a miénk lenne ... kormány kontra OMSZ

#1486415 Ibiza Előzmény: #1486293

:) amikor a proli kiizzad egy diplpmát..és máris értelmiség akar lenni.. Innentől minden rendezvény proli nekik ami után 10embernél több érdeklődik, főleg a nemzeti érzület a gáz. Nem lelkesedik, nem mutat érzelmeket, csupán rezignáltan csóválja okos kis fejét. cö cö..ezek a proli népek. :D de aztán hozza a kötelezőt.. fasiszta..náci.. homofób.. mennyi szegény ember tudna jól lakni.. mennyi szegény gyerek... de 200ezer a telefonja.. 3méteres a lapostévé.. a lagújabb játékok.. pénzt azt nem ad senkinek..ha ad egy 100ast a csövinek akkor gondosan szelfire kapja majd gyűjti a jól megérdemelt likéket..

Dehogy seggfejek, majd m…

#1486405 walex Előzmény: #1486400

Dehogy seggfejek, majd mindjárt jön a védőszentjük és elmondja, hogy miért jó az, hogy feleannyit ér a forint 2010 óta.

kicsit kicsi, kicsit sárga, de legalább a miénk lenne ... kormány kontra OMSZ

#1486401 Spade Előzmény: #1486398

nemtom, kérdezd meg karigerid, gyurcsányod

Fasszopó dilettáns ners…

#1486400 Fornit

473thbhuf.pngFasszopó dilettáns nersevik seggfejek felezés alá tolták a forintot.

THB HUF 2009-ben 5,6 most 11,46

USD HUF 2009-ben 177 most 412 +130% remek

CHF HUF hasonló

Sőt Kamdodzsai riel HUF itt is volt felezés 10 év alatt.

Élvezet, hogy a nagyvilágban az is duplába kerül, aminek az ára 10 év alatt nem is változott.

nem az volt a kérdés h m…

#1486399 Spade Előzmény: #1486397

nem az volt a kérdés h mi miatt van hanerm h miért nem shortolod ?

Nem gondolom, nézz egy E…

#1486397 walex Előzmény: #1486396

Nem gondolom, nézz egy EUR/HUF-ot 2010 óta. Kb. 55%-ot gyengült, miközben a régiós devizák alig gyengültek, cseh korona még erősödött is.

Tudom, Brüsszel, Soros és a háború miatt van mindez, nem azért, mert a Fidesz balfszok gyülekezete.

nem értem h miafaszé nem…

#1486396 Spade Előzmény: #1486395

nem értem h miafaszé nem shortolod a hufot ha azt gondolod amit ? Vagy legalább fedezed ?

Új napi csúcs, 414,386 F…

#1486395 walex

Új napi csúcs, 414,386 Ft.

Előre megyünk, nem hátra.

Ezek a trógerek elintézik a forintot, nálam ez az árfolyam sima hazaárulás.

Ha a régiós átlaggal gyengült volna 2010 óta, nem kellenének a kommunista ársapkák meg árstoppok. Ehhez normális és hiteles gazdaságpolitika kellett volna és nem kellett volna csúszó leértékeléssel gyengíteni a forintot.

kicsit kicsi, kicsit sárga, de legalább a miénk lenne ... kormány kontra OMSZ

#1486394 walex Előzmény: #1486393

Próbálsz visszavágni, ehelyett egy erőltetett katyvasz, amit írsz. :D

kicsit kicsi, kicsit sárga, de legalább a miénk lenne ... kormány kontra OMSZ

#1486393 Spade Előzmény: #1486389

ez a "de kemény vagy" szófordulat beakadt neked nagyon , talán puha a pöcsöd, vagy mi ? :)

kicsit kicsi, kicsit sárga, de legalább a miénk lenne ... kormány kontra OMSZ

#1486389 walex Előzmény: #1486383

Júj, de kemény vagy ma is, mint az ömlesztett medve sajt! :)

Azért vannak önálló gondolataid is vagy csak ugyanazt tudod ismételgetni, amit én írtam neked? :) Erre nincs propaganda sablonod? :)

Ma is nagyon jó formában van a forint, Geri rátett még egy lapáttal, közel 414 Ft volt egy euró. Inkább fognák be a pofájukat.

kicsit kicsi, kicsit sárga, de legalább a miénk lenne ... kormány kontra OMSZ

#1486388 TrendMan Előzmény: #1486387

Te egyébként kereskedsz valamivel?

kicsit kicsi, kicsit sárga, de legalább a miénk lenne ... kormány kontra OMSZ

#1486387 Spade Előzmény: #1486386

sztem ezek az infók gyurcsánynál is megvannak tuti ellopták a kémei szal ott hamarabb eredményt érsz el. Amiket itt írkálok az a filantróp tevékenységem része segítenem kell a szellemi elesetteket mint pl. ..... :) dehát többre nincs időm sajnos