Regisztráció Elfelejtett jelszó

Kulcssoft

Re: nincs cím

#146968 Mars2000 Előzmény: #146949

Tudod ki keres ezzel? A Vezérigazgató Úr, aki 99%-os tulajként most kínálgatja a papírjait a piacon. Megmondta: külső forrásbevonásra van szüksége a cégnek (legalábbis jól jön), s most kapja a forintocskákat a zsebébe. De hát marad neki még elég. Aztán majd mikor a büfik között kioszt egy kellő mennyiséget, onnantól hagyja, hogy játszanak vele.

Szép kis IPO, mondhatom. Habár hosszútávon, ki tudja? Talán még jó is lehet a papír. Ha a cég ( a mostani forrásbevonás által is kezdetben támogatva) eredményeket tud majd fölmutatni.

Re: nincs cím

#146884 Mars2000 Előzmény: #146761

Ennnek a most debütáló papírnak is már most nagyobb a forgalma, mint a Synergonnak. A Free-nek is kialakult egy jó kis rajongótábora. Az "A " katis IT-papír már nem érdekel senkit? Pedig régen jó kis közössége volt. Vagy mindenki beragadt vele?

Ebbe keg alapon majd 3-400 ft-on majd beleveszek. :)

Re: nincs cím

#146754 Robag Előzmény: #146751

Talán azért, hogy megvicceljék a tulajokat, akik azt állították hogy nem engedik 1000 alá...

Vagy egyszerűen csak stop...

Re: nincs cím

#146746 Robag Előzmény: #146740

Na aláállnak a tulajok? :)

1000 alatt a pénteki vevők kezdték visszaönteni?

Re: nincs cím

#146591 Robag Előzmény: #146533

Nem is kell benne sok értelmet keresni. Bár a múltkori 1 darabos mol vételemet nyereségesen adtam el. :) Motivációk között most ilyenek voltak: poén, kereskedési kényszer, nehogymá kimaradjak, ne kockáztassunk sokat, stb. :)

BTW, Bud is keresett az 1 db kartonpack-ján nemrég. :)

Ja, és egy ismerősöm a gyj előtt vett 1 vagy 2 db google részvényt. Azzal sem járt rosszul...

Re: nincs cím

#146533 Koffein Előzmény: #146522

nem maga a vételre gondoltam, hanem a "2 darabos vételre". lehet hogy zöld fülű vagyok, mert nem kereskedek nap mint nap, veszek ebből, veszek abból, x nap vagy hét múlva eladom, ha hirtelen esik kivárom amíg visszamegy... de az 1-2 db-os vételeket soha nem tudtam megérteni, hogy az miért is jó? csak azért hogy legyen 2darabom? számomra ez non szensz :S

Re: nincs cím

#146523 Kissherceg Előzmény: #146522

egyébként meg hülyék, hogy piacon akarják értékesíteni, mert illikvid fos lesz, adtak volna el 500.000dbot brókerházakak, hogy legyen vételi és eladási oldal...

Persze az a mítosz, hogy nem adnak el 1000 alatt és csak csepegtetik feljebb és feljebb, de leírta a ****i tőkebevonás miatt jöttek a piacra..

1-2hónap és leszara a kis spekiket :

Re: nincs cím

#146522 Kissherceg Előzmény: #146517

vételnek mi értelme? Idáig 60millió kapitalizációjú cég, most 6milliárdot ér papíron. A cég árbevétele pedig 1mrdt se éri el, aki vesz ebből 500 felett, inkább vegyen genesist 2k felett... Hülyeség. Tessék gondolkodni és utána cselekedni....

Ennyit minimum kéne érteni a tőzsdéhez, sőőt tőzsde nélkül is....

Lásd keg, ott is megette a sok szart az őstehetséges banda...

Re: nincs cím

#146140 -Deep- Előzmény: #146131

vagy 100-ra :):)

szinte csak kicsi (pár 100 db-os ) vevők vannak, az 1000 Ft-ot sokalja a többség.