Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

Körülnéztem.Mindenki már…

#1402000 LBTrade

Körülnéztem.

Mindenki már nagy emelkedést vár.

Kiváncsi vagyok erre.

Nekem is furcsa volt ilyen magasra menni,de még éppen a határ alatt van talán.

dax

#1400343 Lenthor Előzmény: #1400326

A vártnál sokkal nagyobb mértékben nőtt a német infláció májusban -

EU módszertan szerint : A fogyasztói árak májusban 8,7%-kal emelkedtek, amely jelentős gyorsulást jelent az április 7,8% után.

A német módszertan szerint készített éves infláció 7,9% volt májusban az áprilisi 7,4% után. Az elemzők 7,6%-os emelkedésre számítottak.

dax

#1400326 Lenthor Előzmény: #1400307

Ha egy elemzőnek van "prémium" fizetős ügyfelei, akkor mindent megtesz, hogy az ügyfelei jól járjanak. Esés előtt eladhassák a longjaikat, emelkedés előtt vissza tudják venni a shortjaikat. Azt, hogy mi a valódi elképzelése, ahhoz komoly összegeket kell fizetni.

Akkor miért ad elemzéseket ingyen bárki számára?

Fizetős ügyfélként én sem örülnék, ha az elemzőm ingyen elmondaná a tutit.

Nekem az a fontos, ha már fizetek, hogy jól tudjak kiszállni a pozícióimból.

Hogy a nyilvános elemzései nem fedik a valóságot, azt kit érdekel, amikor ott van a prémium elemzése.

dax

#1400307 Lenthor Előzmény: #1400145

Nekem ez nem bika piac.

Volt egy nagy esés (W) és annak most van a korrekciója (X). Ha kész és sikerül nem független elemzőknek a kisbefektetőket longba ültetniük, akkor jöhet az esés ismét (Y).

https://invst.ly/y8g-h


dax

#1400299 Lenthor Előzmény: #1400145

Erre a bika piacra nem nyitnék longot, mindaddig, amíg minimum a 12.918-at nem látjuk.

Ha alá megy, akkor meg pláne nem, mert akkor a 11 ezerhez közelítene.

Utána már én is nyitogatnám a longokat és igen magasra mehetne.

Úgy emlékszem kb. 2-3 he…

#1400145 TrendMan

Úgy emlékszem kb. 2-3 hete linkeltem egy értékelést a Finanzen.net-ról, miszerint - az eddigi irracionális emelkedés és a befektetői mohóság miatt - további 2 év bikapiacra számít néhány elemző.

Ez eddig olyan, mintha ezt látnánk jelenleg.

dax

#1399892 TrendMan Előzmény: #1399850

Erre csak egy ésszerű válasz van:

Amerika be lesz adva holnap, ha megnyit.

Vele együtt a Dax.

Addig még zajlik ez az őrület.

De mivel egy esetleges ésszerűtlen jövőképet se lehet kizárni, szárazon kell tartani a puskaport.

Milyen koncepciót dolgoztál ki a már megnyitott shortokra?

Ksz.

dax

#1399653 Lenthor Előzmény: #1398824

Sziasztok, jó reggelt!

Mai mozgást befolyásolja, hogy USA zárva tart!

KB58 mehet feljebb, de előbb ott van az MA(200) napos - nagy ellenállás_ várjuk meg, hogy elmegy-e addig és át tudja-e törni.

Futuresen:

MA(200) napos 15.087

MA)50) napos 14.135

MA(20) napos 13.965

https://invst.ly/y8cnl


Jól látható, hogy sikerült az MA(50) fölé keverednie. Ha tudja tartani az emelkedést, akkor az MA(200) lehet a következő nagy ellenállása.

Ha viszont egy fals felszúrás miatt jöttünk volna fel és MA(20) alá kerülnénk (innen lenne csupán shortos a kép) annak most az esélye igen alacsony.

dax

#1398824 KB58 Előzmény: #1398802

Sziasztok!

Lenthor, köszönjük a legfrissebb chartokat.
Ha a zöld a=c, akkor még az általad jelzett 15091 fölé is mehet, vagy jelenleg ez nem fordulhat elő?


dax

#1398817 LBTrade Előzmény: #1398802

Szia!

Köszönöm!

Én is elvesztettem a fonalat,hogy ilyen magasra ment.

Én is találgatom a célokat,már shortban álltam.

Próbálom majd longba fordítani.

dax

#1398802 Lenthor Előzmény: #1394368

Sziasztok, jó hétvégét!

A pénteki emelkedéssel túlmentünk a 14.315-ön és így mindent megváltoztatott.

Az elképzelésem annyiban módosul, hogy a "W" hullám után az "X" hullám felfelé még nem készült el. Mondjuk erre fel kellett volna figyelnem, hogy az "X" hullámnak (a-b-c) hullámokból kellene felépülnie és ahová sejtettem az "X" hullám magasságát ott csak az "X" hullám "a" hulláma volt.

Onnan megcsináltuk lefelé a "b" hullámot és most elindult a "c" hullámot megcsinálni felfelé.

Korábban írtam, hogy az "X" hullám a legkiszámíthatatlanabb hullám az összes közül. Ha működik a csatorna, akkor az "X" hullám garantáltan elrontja, mert durván föléje megy.

Most óvatosan írom, hogy az "X" hullám felmehet 15.052 vagy 15.091 környékére.

Van már megnyitott shortom, így nem örülök, hogy 14.315 fölé ment. Most gondolkozom, hogy longgal kellene fedeznem, ha elindul tovább felfelé.

https://invst.ly/y8b05


https://invst.ly/y8b08